Rubika dēls negaidīti kļuvis par Nacionālās apvienības deputātu

Komentāri

Pirms pieņemt lēmumus ceturtdienas Saeimas sēdē, nācās izsludināt tās pārtraukumu. Pārsteigumu radīja balsošanas rezultāti. No vienas puses, tas nebūtu nekas īpašs – deputātu lēmumi reizi pa reizi ir diezgan neparasti, taču šoreiz elektroniskie balsojumi liecināja, ka virkne deputātu negaidīti mainījuši politisko piederību.

Balsošanas sistēma nodrošina to, ka redzams, kā balsojis katrs deputāts un kāda ir viņa pārstāvētā partija. Ceturtdienas balsošanas rezultāti liecināja, ka deputāti masveidā mainījuši partijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis kļuvis par opozīcijā esošās Saskaņas deputātu, bet Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars iestājies Vienotībā. Vairums deputātu to uztvēra ar humoru.

Foto

“Mēs redzējām, ka Cileviča kungs esot Nacionālajā apvienībā iestājies. Savukārt mans kolēģis Jānis Dombrava ir Latvijas Reģionu apvienības biedrs. Tā, ka šodien bija tāda interesanta situācija,” kuriozu komentē Nacionālās apvienības deputāts Raivis Dzintars. Uz jautājumu, kā viņš to vērtē, politiķis atbild ar humoru: “Kā Ziemassvētku brīnumu.”

“Es nekad neesmu savu politisko piederību mainījis, un viss tas, kas tur ir sarakstīts, acīmredzot ir kaut kāds Ziemassvētku pārsteigums, kā saka. Nav, ko komentēt. Zaļo zemnieku savienībā ir un palieku, un nekas nenotiek,” teic Augusts Brigmanis.

Balsošanas rezultāti arī liecināja, ka Artūrs Rubiks no Saskaņas pārgājis pretējā nometnē un kļuvis par Nacionālās apvienības deputātu. Saskaņā ar kādu no balsojumiem partiju mainījusi arī Solvita Āboltiņa. Vienotības līdere bija kļuvusi par Ingunas Sudrabas vadītās partijas No sirds Latvijai biedri.

“Es domāju katram no mums ir kaut kas no sirds Latvijai jādara. Nu tad droši vien tas pēc nosaukuma ļoti labi, ja tas nosaukums atbilst vārdiem, tad vienoti no sirds Latvijai,” atjoko deputāte.

Notikušajā vainojama tehniska kļūme, kas radās, balsošanas sistēmā ieviešot izmaiņas. Tās bija nepieciešamas, jo Artuss Kaimiņš ir izstājies no Reģionu apvienības frakcijas un kļuvis par deputātu, kurš vairs nepieder nevienai frakcijai.

Balsošanas sistēma uzstādīta pirms 18 gadiem un ir novecojusi, tāpēc arvien biežāk tiek pieredzētas dažādas tehniskas ķibeles. Lai kļūmi novērstu, tika izsludināts pārtraukums. Šis rīts parlamentā radīja vispārēju jautrību un deputāti jokoja, tā kā partijas piedzīvojušas tik zīmīgas izmaiņas, jauno valdību nu būs izveidot daudz vieglāk.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl