Komentāri

Rīgas domes mēra amata kandidātu Armanda Krauzes (ZZS), Jutas Strīķes (“Jaunā konservatīvā partija”) un Viļņa Ķirša (“Vienotība”) paustās ieceres par sociālās aizsardzības uzlabošanu un korupcijas novēršanu ir paveicami solījumi, taču jārēķinās ar lielām izmaksām un pilsētas budžeta pārdali, līderu debatēs LNT raidījumā “900 sekundes” norādīja publicists un politologs Ivars Ījabs.

Ivars Ījabs
publicists un politologs

Tāpat arī biedrības “Delna” pārstāve Liene Gātere pauž interesi par to, kā Rīgas domes mēra amata kandidāti plāno ieceres īstenot realitātē. Gātere akcentē, – lai gan katrai partijai ir neliels plāns korupcijas novēršanai Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībās, trūkst konkrētības.

Liene Gātere
Biedrības “Delna” pārstāve

Mani interesē, kā tas viss notiks realitātē – kaut kāds neliels plāns katrai partijai ir, bet konkrētības nav. Šobrīd tā ir solīšana.

Bērnudārzi bez rindām, jaunu īres namu celšana, bezmaksas sabiedriskais transports – “latviešu partijas” uzvaras gadījumā Rīgā neskopojas ar solījumiem

 

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl