Komentāri

Rīgas domes mēra amata kandidātu Armanda Krauzes (ZZS), Jutas Strīķes (“Jaunā konservatīvā partija”) un Viļņa Ķirša (“Vienotība”) paustās ieceres par sociālās aizsardzības uzlabošanu un korupcijas novēršanu ir paveicami solījumi, taču jārēķinās ar lielām izmaksām un pilsētas budžeta pārdali, līderu debatēs LNT raidījumā “900 sekundes” norādīja publicists un politologs Ivars Ījabs.

Ivars Ījabs
publicists un politologs

Vai Rīgā var ieviest bezmaksas sabiedrisko transportu? Droši vien, bet tas ir saistīts ar lielām izmaksām citur. Tas ir jautājums par to, kur to naudu īsti ņems.

Tāpat arī biedrības “Delna” pārstāve Liene Gātere pauž interesi par to, kā Rīgas domes mēra amata kandidāti plāno ieceres īstenot realitātē. Gātere akcentē, – lai gan katrai partijai ir neliels plāns korupcijas novēršanai Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībās, trūkst konkrētības.

Liene Gātere
Biedrības “Delna” pārstāve

Mani interesē, kā tas viss notiks realitātē – kaut kāds neliels plāns katrai partijai ir, bet konkrētības nav. Šobrīd tā ir solīšana.

Bērnudārzi bez rindām, jaunu īres namu celšana, bezmaksas sabiedriskais transports – “latviešu partijas” uzvaras gadījumā Rīgā neskopojas ar solījumiem

 

Lasi vēl