Komentāri

Rīgas domes mēra amata kandidātu Armanda Krauzes (ZZS), Jutas Strīķes (“Jaunā konservatīvā partija”) un Viļņa Ķirša (“Vienotība”) paustās ieceres par sociālās aizsardzības uzlabošanu un korupcijas novēršanu ir paveicami solījumi, taču jārēķinās ar lielām izmaksām un pilsētas budžeta pārdali, līderu debatēs LNT raidījumā “900 sekundes” norādīja publicists un politologs Ivars Ījabs.

Ivars Ījabs
publicists un politologs

Tāpat arī biedrības “Delna” pārstāve Liene Gātere pauž interesi par to, kā Rīgas domes mēra amata kandidāti plāno ieceres īstenot realitātē. Gātere akcentē, – lai gan katrai partijai ir neliels plāns korupcijas novēršanai Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībās, trūkst konkrētības.

Liene Gātere
Biedrības “Delna” pārstāve

Mani interesē, kā tas viss notiks realitātē – kaut kāds neliels plāns katrai partijai ir, bet konkrētības nav. Šobrīd tā ir solīšana.

Bērnudārzi bez rindām, jaunu īres namu celšana, bezmaksas sabiedriskais transports – “latviešu partijas” uzvaras gadījumā Rīgā neskopojas ar solījumiem

 

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl