Rīgas domes deputāts Pulks plāno kandidēt Saeimas vēlēšanās

4 komentāri
Rīgas domes deputāts Pulks plāno kandidēt Saeimas vēlēšanās
Foto: f64

Rīgas domes deputāts Olafs Pulks (V) plāno kandidēt rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, aģentūrai apstiprināja pats deputāts.

Viņš teica, ka šāda iecere ir, taču partija patlaban tikai vēl veido kandidātu sarakstu, tādēļ vēl nav 100% izlemts, vai viņš tajā tiks iekļauts. “Ja partija lems mani kandidātu vidū iekļaut un tajā brīdī es uzskatīšu, ka to varu, tad es to darīšu,” sacīja Pulks.

Viņš Rīgas domes opozīcijā darbojas jau kopš 2007.gada. Pēc viņa vārdiem, tieši ilgais darbs domē varētu būt galvenais iemesls, kāpēc nolemts spēkus izmēģināt arī Saeimā.

Viņaprāt, “Vienotības” izredzes iekļūt Saeimā esot ļoti labas. “Partijas vadības līmenī viss darbs ir sakārtots, saliedēts un profesionāls. Nav daudz partiju, kas varētu izveidot visu Ministru kabinetu, bet “Vienotība” to var,” pauda deputāts.

Pulks atturējās prognozēt, kādā sastāvā rudenī varētu izveidoties jaunā koalīcija, taču piebilda, ja koalīciju veidos “Vienotība”, ar “Saskaņu” tā nesadarbosies.

Kā apliecināja Rīgas domes “Vienotības” frakcijas vadītājs Vilnis Ķirsis, viņš par kolēģa nodomiem ir informēts. Viņš arī norādīja, ka Pulks esot vienīgais no frakcijas, kurš plāno kandidēt Saeimas vēlēšanās, bet pārējie kolēģi turpināšot darbu domē.