Rīgas domes darbu kā ”samērā labu” novērtējuši 39% iedzīvotāju

1 komentārs
Rīgas domes darbu kā ”samērā labu” novērtējuši 39% iedzīvotāju
Foto: LETA

Iedzīvotāji tika lūgti novērtēt Rīgas domes darbu 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”ļoti slikts”, bet 10 – ”ļoti labs”. Aptaujas dati liecina, ka vidējais ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vērtējums par galvaspilsētas domes darbu ir 5,5 punkti.

Protu, kā samērā labu (7 līd 10 punkti) Rīgas domes darbu pēdējā gada laikā novērtējuši 39% iedzīvotāju. Tikmēr kā vidēju (5 un 6 punkti) domes darbu vērtēja piektā daļa jeb 21% aptaujātu. Savukārt kā sliktu (1 līd 4 punkti) galvaspilsētas domes darbu vērtē 36% aptaujāto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl 5% nespēja sniegt atbildi uz jautājumu, kā viņi vērtē Rīgas domes darbu pēdējā gada laikā.

Rīgas domes vārds pēdējās dienās sabiedrībā tiek locīts ik dienu – pēdējā laikā tas izskanējis saistībā ar biļešu cenu celšanu sabiedriskajā transportā, tāpat ir publiski izskanējušās bažas par pilsētas budžetu un tēriņiem Rīgas satiksmē.

TOP komentāri

  • bijusī
    +1 +1 0

    bijusī

    Visi aptaujātie bija no Rīgas domes,ņemot vērā tur esošo lielo ierēdņu skaitu,ko citu viņi varēja teikt,protams :mēs strādājam teicami,lai tikai neatlaiž no darba.Kā var vērtēt ,ka labi strādā,ja katru dienu atklājas kāds skandāls par krāpšanos un naudas šķērdēšanu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl