Rīgā kopīgā LRA un LA saraksta līderi būs Bondars, Pūce, Jēkabsone-Žogota un Žagars

Komentāri

Neticība publiski pieejamajiem socioloģisko aptauju datiem un pārliecība par veiksmīgu startu gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās sestdien, 8. aprīlī, valdīja Mārupē – Latvijas Reģionu apvienības forumā.

Apvienība 3.jūnijā gaidāmajās vēlēšanās plāno startēt vairāk nekā 60 novados un pilsētās. Asu cīņu tā sagaida arī galvaspilsētā, kur izveidots vienots saraksts ar partiju “Latvijas attīstība” (LA).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saraksta pirmie numuri būs abu partiju līderi – attiecīgi Mārtiņš Bondars un Juris Pūce. Viņiem sarakstā sekos basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota un bijušais Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars. Politisko konkurentu piedāvājumi esot daudz vājāki.

Tie politiskie spēki, kuri šobrīd ir uz nacionālās arēnas, nemaz nedomā nopietni piedalīties Rīgas vēlēšanās. Viņi ir izlēmuši sūtīt dublierus vai vienkārši pavingrināties šajā te nodarbē, un atstāt Rīgu tiem Rīgas valdniekiem, kuri ir Rīgu padarījuši par netaisnīgu vietu, kur dzīvot, strādāt un veikt uzņēmējdarbību.

Skaties VIDEO!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl