Rēzeknē daļa vietējo politiķu vēlas anulēt vēlēšanu rezultātus

Komentāri

Cīņa par ietekmi pašvaldībās turpinās. Rēzeknē daļa vietējo politiķu vēlas anulēt vēlēšanu rezultātus, jo, viņuprāt, esot konstatēti pārkāpumi.

Piektdien, 9. jūnijā, sešu sarakstu iesniedzēji skaidros viedokli par pieļautajiem pārkāpumiem un informēs par turpmāko rīcību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Politiķi norāda, – vienā no iecirkņiem pirmo reizi saskaitītie balsošanas rezultāti būtiski atšķīrušies no tiem, kas iegūti balsu pārskaitīšanas rezultātā, kas tika veikta pēc viena no novērotajiem lūguma. Citos iecirkņos vēlēšanu rezultātu pārskaitīšana netika veikta.

Tāpat viens no vietējiem politiķiem klāsta, ka par balsu pirkšanu Rēzeknē jau sākti divi kriminālprocesi, savukārt viņa rīcībā ir daudz liecību arī par citiem balsu pirkšanas gadījumiem, daļa no tām jau ir iesniegta Centrālajai vēlēšanu komisijai, daļa tiks iesniegta tuvākajās dienās.

Balsu pirkšanas dēļ Rēzeknē izgāzās pilsētas domes 2005. gada 12. marta vēlēšanas – Centrālā vēlēšanu komisija toreiz nolēma rīkot atkārtotu balsojumu.

Foto: Pašvaldību vēlēšanas 2017

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl