Rēzeknē daļa vietējo politiķu vēlas anulēt vēlēšanu rezultātus

Komentāri

Cīņa par ietekmi pašvaldībās turpinās. Rēzeknē daļa vietējo politiķu vēlas anulēt vēlēšanu rezultātus, jo, viņuprāt, esot konstatēti pārkāpumi.

Piektdien, 9. jūnijā, sešu sarakstu iesniedzēji skaidros viedokli par pieļautajiem pārkāpumiem un informēs par turpmāko rīcību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Politiķi norāda, – vienā no iecirkņiem pirmo reizi saskaitītie balsošanas rezultāti būtiski atšķīrušies no tiem, kas iegūti balsu pārskaitīšanas rezultātā, kas tika veikta pēc viena no novērotajiem lūguma. Citos iecirkņos vēlēšanu rezultātu pārskaitīšana netika veikta.

Tāpat viens no vietējiem politiķiem klāsta, ka par balsu pirkšanu Rēzeknē jau sākti divi kriminālprocesi, savukārt viņa rīcībā ir daudz liecību arī par citiem balsu pirkšanas gadījumiem, daļa no tām jau ir iesniegta Centrālajai vēlēšanu komisijai, daļa tiks iesniegta tuvākajās dienās.

Balsu pirkšanas dēļ Rēzeknē izgāzās pilsētas domes 2005. gada 12. marta vēlēšanas – Centrālā vēlēšanu komisija toreiz nolēma rīkot atkārtotu balsojumu.

Foto: Pašvaldību vēlēšanas 2017

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl