Repše pret Sudrabu: Viens otram valsti vadīt neuzticētu

Komentāri

Inguna Sudraba ir pārliecināta, ka Einaram Repšem nedrīkst uzticēt valsts vadīšanu, jo viņam jau reiz bijusi tāda iespēja, bet viņš sevi nav pārādījis no labākās puses. Tāpat arī E. Repše drīzāk nevēlētos redzēt I. Sudrabu valdības vadītājas krēslā, telekanāla LNT tiešraidē viens otram atzina abi oponenti.

Tieši pēc mēneša, 4. oktobrī, notiks 12. Saeimas vēlēšanas. LNT Ziņu dienests no 4. septembra sāk pirmsvēlēšanu maratonu, raidījumā “900 sekundes”, rīkojot politiskos dueļus. Turpmāk dueļos tiks skaidrots, ar ko katra partija ir labāka nekā citas. Tāpat raidījuma “900 sekundes” mērķis ir dot iespēju skatītājiem pašiem vērtēt – kura politiķa argumenti vai solījumi ir ticamāki un pārliecinošāki. “900 sekundes” visiem duelantiem nosūtījušas visiem vienādus “mājas darbus” – tie būs jautājumi gan par politiku, gan par konkurentiem, gan arī par pašu spēju būt izdomas bagātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl