Komentāri

”Krievijā nenotiek pret personām vērstas kampaņas – to nekad nav bijis un nebūs. Atšķirībā no mums, Eiropas partneri rīkojas citādāk – tam pašam Gazmanovam, Valerijai vai Kobzonam Latvijas Ārlietu ministrija ir aizliegusi iebraukt Latvijas Republikas teritorijā. To sauc par valsts oficiālu pozīciju. Šādas nostājas Krievijai nav un nebūs,” tā atbildot uz Ksenijas Sobčakas (Ксения Собчак) jautājumu par kampaņām, kas tika organizētas pret viņas tēvu, Krievijas politiķi Anatoliju Sobčaku, sacīja V. Putins.

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs šā gada vasarā pieņēma lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu (Valeriju), radot Kremļa nosodījumu.

Melnajā sarakstā iekļautās personas, kurām tagad būs liegts apmeklēt pasākumus Latvijā, pēdējā laikā ir ļoti aktīvi atbalstījušas starptautisko tiesību pārkāpumus, Krimas aneksiju, kā arī nereti nākušas klajā ar skandaloziem paziņojumiem saistībā ar notikumiem Ukrainā. Tā savu izvēli iekļaut melnajā sarakstā trīs Krievijas mūziķus skaidroja ārlietu ministrs E. Rinkēvičs.

Josifs Kobzons, vienos no sarakstā iekļuvušajiem māksliniekiem, pēc tam E. Rinkēviču nosauca par muļķi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl