Pucens pamet “Neatkarīgo” frakciju, lai piedalītos “Republikas” deputātu grupas veidošanā

2 komentāri
Pucens pamet “Neatkarīgo” frakciju, lai piedalītos “Republikas” deputātu grupas veidošanā
ZANE BITERE, LETA

Saeimas deputāts Ēriks Pucens nolēmis atstāt “Neatkarīgo” (iepriekš “KPV LV”) Saeimas frakciju, aģentūrai LETA pavēstīja politiķis.

Deputāts plāno piedalīties topošās partijas “Republika” biedru deputātu grupas veidošanā, kurā bez Pucena būtu arī parlamentārieši Vjačeslavs Dombrovskis, Evija Papule un Kaspars Ģirģens.

Savukārt Saeimas deputāti Aldis Gobzems un Karina Spūde šodien atgriezušies savā sākotnējā “Neatkarīgo” frakcijā.

Viņu pievienošanās faktiski paglābusi minēto frakciju no izjukšanas, jo frakcijas pastāvēšanai Saeimā nepieciešami pieci deputāti, un tik daudz deputātu bijis šajā frakcijā, ieskaitot Pucenu.

Kā aģentūrai LETA apstiprināja Saeimas Juridiskā biroja vadītāja Dina Meistere, Gobzemam un Sprūdei ir tiesības atgriezties savā sākotnējā frakcijā, ko izveidojuši no viņu pārstāvētā partijas saraksta ievēlētie deputāti.

Gobzems aģentūrai LETA apstiprināja, ka kopā ar Sprūdi ir pievienojušies frakcijai “Neatkarīgie”, lai kopā politiskajā darbībā būtu spēcīgāki un efektīvāki. Politiķis arī prognozē, ka nākamnedēļ tikšot ievēlēts par frakcijas vadītāju, kas ļautu viņam šajā stzaatusā nepieciešamības gadījumā doties pie Valsts prezidenta Egila Levita un piedalīties Saeimas Frakciju padomes sēdēs.

2 komentāri