Pūce par valdības veidošanu: Vēl ir laiks, mēs nebūt neesam politiskajā krīzē

6 komentāri

Šīs Saeimas sasaukums spēs izveidot valdību, šādu pārliecību intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda partiju apvienības “Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētājs Juris Pūce. 

“Es uzskatu, ka šī Saeima absolūti nav izsmēlusi iespējas politiski izveidot valdību. Politiķim ir jāvada valdība, tas ir politisks darbs. Ir iespēja politisku valdību izveidot. Ir pagājusi nedēļa un divas dienas, kopš Saeima sākusi darbu. Vēl ir laiks, mēs nebūt neesam politiskajā krīzē,” norādīja Pūce.

Vienlaikus viņš intervijā norādīja, ka Arta Pabrika (“Attīstībai/Par!”) kandidatūra premjera amatam nav atmetama pilnībā, bet par to pašlaik nav aktuāli runāt, jo nav notikušas partiju sarunas, kurās būtu noskaidrotas politisko spēku aktuālās pozīcijas un precizēts, vai nav savilktas kādas jaunas “sarkanās līnijas”.

Pūce pauda, ka “Attīstībai/Par!” esot gatava apspriest jebkādu valdības modeli. Ja nav iespējams vienoties par Pabrika vadītu valdību, tad ir jāvienojas par kādu citu kandidātu.

Kā ziņots, apvienība “Attīstībai/Par!” (AP), nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un “Jaunā Vienotība” (JV) nolēmušas izstāties no Jaunās konservatīvās partijas (JKP) vadītajām valdības veidošanas sarunām.

6 komentāri