Pūce negrasās atkāpties no amata

Pašvaldību reforma rit arvien augstākos toņos – Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) pirmdien, 16. septembrī, sanāca uz ārkārtas sēdi, lai pieteiktu noraidījumu nozares ministram Jurim Pūcem (“Attīstībai/Par!”).

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Juris Švarcs

    Juris Švarcs

    Tie mazo pašvaldību vadītāji un darbinieki baidās zaudēt savas labi apmaksātās darba vietas. Jau tika sataisīti mēsli veidojot iepriekšējo novadu reformu grābjot Eiropas naudu, veidojot liekas birokrātu darba vietas padomju stilā un realizējot mazpilsētu un pat lielu ciematu vadītāju ambīcijas. To visu realizēja Tautas partija, padarot savus vidējus vēderiņus par īpaši apaļiem un vēlāk iedzenot valsti nopietnā krīzē. Kad beidzot jaunie politiķi ir ķērušies pie šo drausmīgo kļūdu labošanas, vecie resnie kraukļi un mazajās pašvaldībās iesēdējušies kantornieki (milzīgs daudzums kas kafijojot tērē nodokļu maksātāju naudu) ir sašutuši - mēs zaudēsim tik ienesīgas labi apmaksātas sēdvietas. Un protams -ambīcjas, ambīcijas... MĒS TĀDS NOVADS!!! JAUTRĀKAIS KA TIEŠI MAZO NOVADU AMBICIOZIE (Alojas, Amatas, Beverīnas, Burtnieku, Cesvaines, Jaunpiebalgas, Kocēnu, Lubānas, Mazsalacas, Naukšēnu, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Rūjienas, Smiltenes, Salacgrīvas, Strenču, Vecpiebalgas ) VADĪTĀJI BIJA PARAKSTĪJUŠI SANĀKSMES PETĪCIJU. VĒL KAS INTERESANTI –KĀPĒC TIKAI VIDZEMNIEKI - JĀ !!! AGRĀK AKTĪVI ATBALSTĪJA TAUTAS PARTIJU – TAD META KAŽOKU UZ CITU PUSI! FANTASTIKO!!! UNTĀDI VADA MŪSU DZĪVI!!!
    LAIKS PADOMĀT !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!