Pūce gandarīts par valdības spēju pieņemt lēmumus par ilgstoši nerisinātiem jautājumiem

Šonedēļ Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) valdības ministri cits pēc cita atskaitās par pirmajā valdības gadā paveikto un turpmāk veicamajiem darbiem. Piektdien par padarīto klāstīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministrs Juris Pūce (“Attīstībai/Par!”). Kā nozīmīgāko viņš izcēla uzsākto novadu reformu, kā arī lepojās ar spertiem soļiem vides jomā.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Labākais darbs pasaulē

  Labākais darbs pasaulē

  Pirmajā mēnesī saņēmu 21584 eiro, bet pagājušajā mēnesī - 27463 eiro, es vienkārši strādāju tiešsaistē no mājām. Es esmu pilna laika koledžas students un strādāju tikai 3 līdz 4 stundas dienā. Ikvienam ir jāizmēģina šis darbs tagad vienkārši izmantojiet šo vietni. Esmu pārliecināts, ka sasniegsi vislabāko rezultātu. Visu par to lasiet šeit ..

  ........................>>>>>>> Trabajos7.COM
 • S

  S

  Bútu labi, ja VARAM izvértétu ieprieksejás reformas rezultátus,kur klúdas, kápéc-vai dumjums, vai neveiksme, vai launprátibas, ko un ká labot, tad kaut ko darítu.Tagad baidos, ka bús-izdarísim, tad redzésim.Un maksás visa tauta, ne káds peronigi.
 • Ligita Vecvagare

  Ligita Vecvagare

  Ilgtermiņā ,neviens, par šīm reformām atbildību nenes. Pēc iepriekšējām arī debesmannā tika solīts, bet izrādās , ka nekam nederīgas. Galvenais, ka budžetā varēja ielikt neizskaidrojamas pozīcijas.....
 • Rovena Freliha

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!