Protestējot pret darba organizāciju, “Saskaņa” pamet Rīgas domes ārkārtas sēdi

0 Komentāru
Protestējot pret darba organizāciju, “Saskaņa” pamet Rīgas domes ārkārtas sēdi
PAULA ČURSKTE, LETA

Trešdien, 7. jūlijā, protestējot pret darba organizāciju, Rīgas domes “Saskaņas” frakcija pameta domes ārkārtas sēdi.

Kā aģentūrai LETA skaidroja frakcijas vadītāja vietniece Anna Vladova, frakcijai nav pieņemams tas, kā tiek sasauktas ārkārtas sēdes. “Saskaņas” ieskatā, tās būtu jāsasauc gadījumos, kad ir noticis kaut kas ārkārtējs, nevis tad, kad neveiksmīgas darba organizācijas dēļ pirms kārtējās domes sēdes attiecīgos jautājumus nav pagūts izskatīt komiteju sēdēs.

Vladova akcentēja, ka pašlaik domes darba plānošana ir zem katras kritikas, deputāti nespēj izsekot kurās komisijās, kurās darba grupās tiem jāpiedalās, sēdes notiek vienlaicīgi, uz sēdēm netiek pagūts sagatavot dokumentus.

Politiķe uzskata, ka šādi sasauktā ārkārtas sēdē nedrīkst izlemt pašvaldības budžeta jautājumus. Šī jau esot otrā šāda ārkārtas domes sēde, kas tiekot sasaukta kārtējās domes sēdes pārtraukumā.

Turklāt esot pilnīgi skaidrs, ka šāda domes sēžu sasaukšana vienā dienā nozīmējot tikai to, ka koalīcijas politiķi grib izkārtot sev atvaļinājumus, teica Vladova.

Šodien notiek Rīgas domes kārtējā sēde, bet ir sasaukta arī ārkārtas sēde, lai izlemtu vairākus ar investīciju projektiem saistītus jautājumus, ievēlētu komitejās jauno Rīgas domes deputāti Žaneti Eglīti, ieceltu izpilddirektora vietnieka amatā Ritu Loginu u.c.

0 Komentāru