“Progresīvie” iespējamajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās kā mēra kandidātu virzīs Kossoviču

5 komentāri
“Progresīvie” iespējamajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās kā mēra kandidātu virzīs Kossoviču
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Partija “Progresīvie” ir nolēmusi startēt iespējamajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās un kā mēra amata kandidātu virzīs partijas valdes locekli Mārtiņu Kossoviču, aģentūrai LETA apstiprināja pats Kossovičs.

Sestdien notika partijas Rīgas nodaļas kopsapulce, kurā tika prezentētas politiskā spēka politiskās prioritātes un ievēlēta jauna valde. Kā pastāstīja Kossovičs, Rīgas nodaļas valdē ievēlēts viņš, Terēza Gruntmane, Justīne Panteļejeva, kura specializējas stratēģiskajā plānošanā, Boriss Kaigorodovs, kurš ir no Anglijas atgriezies uzņēmējs, kā arī Agnese Logina, kura specializējas kultūras jautājumos.

Viņš norādīja, ka no šiem pieciem cilvēkiem pagaidām tikai viņš iekļauts iespējamo ārkārtas vēlēšanu sarakstā un saraksta veidošana vēl tikai gaidāma.

Pēc politiķa teiktā, partija joprojām turpina sarunas arī ar citiem politiskajiem spēkiem par iespējamo sadarbību. “Vistālāk sarunās patlaban esam tikuši ar “Attīstībai/Par”. Ja mums izdosies vienoties par līdzvērtīgu programmu un mūsu politiskās idejas saskanēs, iespējams, spersim drosmīgākus soļus ceļā uz sadarbību, bet pagaidām sarunas vēl turpinās,” pauda partijas pārstāvis.

Viņš pastāstīja, ka “Progresīvie” savu kampaņu plāno balstīt uz saukli “Atvērsim Rīgu cilvēkiem”. Proti, partija sevi pozicionēs kā sociāldemokrātisku, “zaļi domājošu” spēku, un piedāvās programmu, kas ļaus padarīt pilsētu draudzīgāku dažādu sociālo slāņu un vecuma cilvēkiem, kas ļaus aktīvāk iesaistīt apkaimju biedrības pašvaldības lēmumos, kā arī ļaus uzlabot satiksmes infrastruktūru un “zaļo vidi” pilsētā.

Pēc sapulces partijas biedri plāno doties uz Blaumaņa ielu, lai iesaistītos atvērtās gājēju ielas izmēģinājumā.

5 komentāri