Prezidentam rokas par īsām, lai kontrolētu Rīgas mēra darbības Maskavā

Komentāri

Lai arī Rīgas mērs Nils Ušakovs pagājušajā nedēļā devās uz Maskavu, kur tikās ar augstām Krievijas amatpersonām un Krievijas televīzijā pauda, ka Vladimirs Putins Latvijai ir labākais Krievijas prezidenta variants, Latvijas Valsts prezidents nevar kontrolēt viņa darbības, raidījumā “900 sekundes” pauda Andris Bērziņš.

”Rīgas mērs ir viena no amatpersonām, ko prezidents nekoordinē. Tā ir viņa pilsoņa atbildība, un viņš ir precīzi informēts, kāda ir valsts nostāja šajos jautājumos,” pauda A. Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezidents arī norādīja, ka vērtējumu N. Ušakova rīcībai un paustajam sniegs vēlētāji 4. oktobrī.

Jāatgādina, ka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, ceturtdien, 4.septembrī, devās uz Maskavu, kur, kā viņš pats iepriekš izteicās, lūgsies, lai lielveikalos saglabā Latvijas ražotāju produkcijas stendus “Rižskij dvorik”.

Savas vizītes laikā Nils Ušakovs, komentējot šī brīža saspringto situāciju, paziņojis: ”Šobrīd labākais, kas Latvijai var būt, ir Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Tā ir stabilitāte.”

Viņš esot paskaidrojis, ka citi prezidenti, kas nāktu pie varas Krievijā “neatnesīs stabilitāti kaimiņiem”. Pēc Rīgas pašvaldības vadītāja domām, tas nebūtu pašreizējais opozīcijas līderis Aleksandrs Navaļnijs, bet gan kāds radikālāku partiju pārstāvis.

Ko N. Ušakovs stāstīja Krievijas telekanālam skatiet, klikšķinot šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl