Prezidentam rokas par īsām, lai kontrolētu Rīgas mēra darbības Maskavā

Pievienot komentāru
Prezidentam rokas par īsām, lai kontrolētu Rīgas mēra darbības Maskavā
Foto: LETA

Lai arī Rīgas mērs Nils Ušakovs pagājušajā nedēļā devās uz Maskavu, kur tikās ar augstām Krievijas amatpersonām un Krievijas televīzijā pauda, ka Vladimirs Putins Latvijai ir labākais Krievijas prezidenta variants, Latvijas Valsts prezidents nevar kontrolēt viņa darbības, raidījumā “900 sekundes” pauda Andris Bērziņš.

”Rīgas mērs ir viena no amatpersonām, ko prezidents nekoordinē. Tā ir viņa pilsoņa atbildība, un viņš ir precīzi informēts, kāda ir valsts nostāja šajos jautājumos,” pauda A. Bērziņš.

Prezidents arī norādīja, ka vērtējumu N. Ušakova rīcībai un paustajam sniegs vēlētāji 4. oktobrī.

Jāatgādina, ka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, ceturtdien, 4.septembrī, devās uz Maskavu, kur, kā viņš pats iepriekš izteicās, lūgsies, lai lielveikalos saglabā Latvijas ražotāju produkcijas stendus “Rižskij dvorik”.

Savas vizītes laikā Nils Ušakovs, komentējot šī brīža saspringto situāciju, paziņojis: ”Šobrīd labākais, kas Latvijai var būt, ir Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Tā ir stabilitāte.”

Viņš esot paskaidrojis, ka citi prezidenti, kas nāktu pie varas Krievijā “neatnesīs stabilitāti kaimiņiem”. Pēc Rīgas pašvaldības vadītāja domām, tas nebūtu pašreizējais opozīcijas līderis Aleksandrs Navaļnijs, bet gan kāds radikālāku partiju pārstāvis.

Ko N. Ušakovs stāstīja Krievijas telekanālam skatiet, klikšķinot šeit!