Prezidentam Bērziņam šodien kļūs zināms valdības sastāvs

Komentāri
Prezidentam Bērziņam šodien kļūs zināms valdības sastāvs
Foto: LETA

Trešdien, 29. oktobrī, plkst. 11.00 Valsts prezidents Andris Bērziņš tiksies ar valdību veidojošajām trim partijām. Trešdien noteikts gala termiņš, kad politiskajiem spēkiem jāliek galdā valdības sastāvs.

Vienotība, Zaļo un zemnieku savienība un Nacionālā apvienība otrdien, 28. oktobrī, turpināja diskutēt par atbildības jomu sadali jaunajā valdībā, kā arī valdības deklarāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Politiskajiem spēkiem izdevās vienoties, ka Vienotībai bez premjerministra amata būs vēl pieci ministri: finanšu, ārlietu, satiksmes, iekšlietu un izglītības, par kuru būt piekritusi Iespējamās misijas bijusī vadītāja Mārīte Seile.

Zaļo un zemnieku savienība arī pārstāvēs piecus ministrus: zemkopības, aizsardzības, labklājības, ekonomikas un veselības. Veselības ministra amatā tiek virzīts Guntis Belēvičs.

Nacionālajai apvienībai tikai trīs ministru amati: tieslietu, vides un kultūras, bet šai partijai būs Saeimas priekšsēdētāja amats, uz kuru pretendē Ināra Mūrniece.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl