Komentāri
Pretendentus, kas pieteiksies KNAB vadītāja amatam, sliecas turēt noslēpumā
LETA

Otrdien, 28. februārī, Ministru kabinets atbalstīja divus noteikumu projektus, kas nepieciešami Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amata konkursa izsludināšanai.

Līdz valdības sēdei nebija saskaņots jautājums par to, vai būtu atklājami to pretendentu vārdi uz KNAB vadītāja amatu, kas būs pārvarējuši pirmo kārtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

KNAB  pārstāve pauda viedokli, ka pēc pirmās kārtas pretendentu vārdu būtu jāatklāj, tādējādi nodrošinot caurredzamu konkursa norisi, savukārt Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš kā KNAB vadītāja amata konkursa komisijas loceklis uzskata, ka pretendentu vārdi nebūtu atklājami pēc konkursa pirmās kārtas. Viņaprāt, atklājams būtu tikai tas pretendents, kas tiks virzīts apstiprināšanai KNAB vadītāja amatā.

Tāpat arī Ministru prezidents Māris Kučinskis uzskata, ka amata pretendentu atklāšana var kaitēt pretendentiem gadījumā, ja viņi konkursā zaudē.

Saistībā ar KNAB vadītāja amata konkursa izsludināšanu valdība atbalstīja rīkojuma projektu par atklāta konkursa uz KNAB priekšnieka amatu izsludināšanu, kā arī grozījumus noteikumos par KNAB priekšnieka amata pretendentu pieteikšanās nosacījumiem un kārtību, kā arī pretendentu atlases un vērtēšanas kārtību.

Pieteikties konkursā uz KBAB vadītāja amatu varēs līdz šā gada 29. martam.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl