Premjers: Latvijā nav jāveicina mazkvalificēta darbaspēka iebraukšana

Latvijā nebūtu jāveicina mazkvalificēta darbaspēka iebraukšana, bet gan jādomā par kvalificētiem darbiniekiem, kas dod pievienoto vērtību valsts ekonomikai, intervijā aģentūrai LETA pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Miņimalkins
 • Viktors Vilkaušs

  Viktors Vilkaušs

  Bet kurš zemeņu vagas ravēs, un kurš lopu mēslus kūtīs sviedīs ārā? Ir jārod balanss starp kvalificēto un mazkvalificēto darbaspēka pieplūdumu. Minētais MP paziņojums liecina, ka nepārzina cilvēks situāciju kopumā. Man saimniecībā pietiek kvalificētā darba spēka. Mazkvalificēto nez kāpēc neviens negrib darīt. pat ASV paziņoja, ka viņiem ir svarīgi Meksikas migranti, jo tie dara mazkvalificētos darbus, ko ierindas amerikānis nemaz negrib darīt. ASV pilsonim tomēr būtu jāpārzina arī šis temats par ASV ekonomiku.
 • Te Nav Rudis
 • h

  h

  Jāsāk beidzot parastiem strādniekiem ar maksāt, tad problēmas ar darbaspēku nebūs.
 • Juris Bickovskis

  Juris Bickovskis

  Ja izbrauc mazkvalificēts, tad loğiski, ka iebrauc mazkvalificēts!
  Bet jūs turpiniet šādā garā un tad Latvijā sāks aptrùkties ne tikai augsti kvalificētie, bet arī iedzīvotāji.
  Un pēc būtības Kariņš liekuļo. Jebkuri strādnieki veicina budžeta pieaugumu. Tādēļ tas viss ir teātris plebesam.
 • Austris Sturmanis

  Austris Sturmanis

  Tiesi ta nopelnita nauda tapat aizplust no Latvijas sakartojiet likumus valsti ka pienakas nevis ierednu laba bet tautas laba un tad nevajadzes piesarnot Latviju🇱🇻😬😭👍🙂
 • SiSiDra

  SiSiDra

  Došu padomu- neveiciniet augsti kvalificēta darbaspēka aizplūšanu! Valdība dzīvo citā realitātē, kas spēj saskatīt tikai sekas, ne apdraudējumu un cēloņus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!