Premjers jaunos ārstus aicina “turēt gaišu skatu”

“Jebkuram jaunajam cilvēkam varu ieteikt turēt gaišu skatu,” norādot uz jauno ārstu gatavošanos protestiem, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • S

    S

    Vienotība, arī Kariņš, bija un ir varas partija n-tos gadus, nav, ko attaisnoties ar iepriekšējo nedadarīto. Viņķele no pēdējiem ministriem ir vienīgā, kura runā reāli un kaut ko cenšas darīt, laikam tāpēc, ka nav profesionāla mediķe, necenšas raut deķīti uz savas nozares pusi, bet redz kopumā.Un jau sāk viņu trobelēt, sak, par maz cīnījās
  • Amis

    Amis

    "Mēs esam sapratuši, ka veselības aizsardzībai vajadzīgs papildus fonansējums". Tikai tagad sapratāt. Kā cienījamais premjers domā , ka pēc pēdējā mediķu ,,uzmetiena", kāds ticēs viņa murgainiem solījumiem nākamgad. Viņš saprotot mediķu vēlmi dzīvot labāk jau šobrīd, bet redziet nevarot jau gribēt tādus uzlabojumus momentāli. Atvainojiet , bet ministriem , deputātiem un pašvaldību ierēdņiem , šie uzlabojumi bija nepieciešami uzreiz - un risinājums ,pacelt viņu darba apmaksu, atradās. Jūs esat pazaudējuši pēdējās kauna paliekas un lemjot par algas palielināšanu sev, uzspļaujat mediķiem un skolotājiem . Ceru , ka Dievs un Liktenis noliks visu savās vietās un par šo visu tā vai citādi katram nāksies atbildēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!