Komentāri
Premjere beidzot viesusi lielāku skaidrību KNAB šefa izvērtēšanas jautājumā
FOTO: LETA

Jautājums par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) šefa atbilstību amatam joprojām nekust no vietas. Premjerministre Laimdota Straujuma šodien paziņoja, ka vispirms Jaroslava Streļčenoka vērtējumu  lūgs nevalstiskajām organizācijām, un tikai tad  veidos komisiju viņa darbības vētīšanai.

Par šādas komisijas izveidi premjerministre paziņoja gada sākumā, reaģējot uz KNAB iesaistīšanos vairākās neveiksmīgās tiesas prāvās ar saviem darbiniekiem, kas neesot  uzskatāma par labas pārvaldības praksi. Komisiju tika solīts izveidot janvārī, tomēr tas nav noticis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad Straujuma to sola izdarīt aptuveni pēc divām nedēļām, kad savu viedokli būs sniegušas nevalstiskās organizācijas, to vidū, Delna un KNAB arodbiedrība.

Šodien Streļčenoks bija ieradies pie valdības vadītājas, kur apmēram stundu garā sarunā informēja par KNAB darbu pagājušajā gadā un   tālākajiem plāniem.

Streļčenoks pēc tikšanās ar premjerministri informēja, ka viņam nav zināma izvērtēšanas procedūra, viņš vien uzzinājis, ka Straujumai ir iecere veidot šādu komisiju. “Viņa mani informēja, ka, visticamāk, komisiju veidos. Es neko nezinu par procedūru. Es neesmu iepazīstināts ar lēmumu,” atklāja Streļčenoks. KNAB vadītājs uzskata, ka darbība ir jāvērtē un tas jādara pēc paveiktajiem darbiem un sabiedrības korupcijas uztveres.

Pēc Streļčenoka domām, biroja darbība ir vērtējama pozitīvi un arī sabiedrības uztvere par korupciju mainās uz pozitīvo pusi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl