Komentāri
Populārākās partijas joprojām ”Saskaņa”, ”Vienotība” un ”ZZS”
FOTO: LETA

Saskaņā ar jaunāko SKDS un LNT aptauju, populārākās partijas statusu saglabā “Saskaņa” ar teju 20% lielu aptaujāto atbalstu. Ar 15% seko “Vienotība”, bet Zaļo un zemnieku savienību atbalsta 10% aptaujāto. No Saeimā pārstāvētajām partijām ZZS ir piedzīvojusi visstraujāko atbalsta kritumu, salīdzinot ar augustu, kad par to bija gatavi balsot 13% aptaujāto.

Nacionālo apvienību savukārt atbalsta 9% respondentu. Bet atbalsts Ingunas Sudrabas partijai “No sirds Latvijai” piedzīvojis strauju kāpumu. No 3,4% augustā, tagad šīs partijas reitings jau sasniedz gandrīz astoņus procentus.

Politologs Filips Rajevskis uzskata, ka tas noticis lielā mērā pateicoties priekšvēlēšanu kampaņai. To atzīst arī sociologs Arnis Kaktiņš, kura vērtējumā, Sudrabas partija sāk pretendēt uz vērā ņemamu pārstāvniecību jaunajā Saeimā.

Pārējās partijas, kas kandidē 12. Saeimas vēlēšanās, saņēmušas pus procenta vai vēl mazāku aptaujāto atbalstu. Joprojām liels ir neizlēmušo skaits. Par ko balsot nezina 16% respondentu, bet gandrīz 14% neplāno iet vēlēt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl