Politologs: Pieaug iespējamība, ka par Rīgas mēru kļūs Oļegs Burovs

0 Komentāru
Politologs: Pieaug iespējamība, ka par Rīgas mēru kļūs Oļegs Burovs
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Pieaug iespējamība, ka pirmdien gaidāmajās Rīgas domes priekšsēdētāja vēlēšanās par galvaspilsētas mēru tiks ievēlēts Oļegs Burovs (GKR), tā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” prognozēja politologs Filips Rajevskis.

“Skatoties pēc visiem pēdējiem paziņojumiem, šķiet, ka Burovs varētu būt mērs. Tā iespējamība pieaug. Ja mēs paskatāmies, tad ieguvēju no ārkārtas vēlēšanām nav. Pat tie, kas skaļi kliedz, ceru, ka viņi apzinās, ka nav ieguvēji no tā procesa. Nekur nav teikts, ka viņiem būs labākas pozīcijas,” pauda Rajaveskis.

Tikmēr Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) profesore Ilga Kreituse raidījumam pauda, ka Rīgas domes opozīcijā saskata vājuma pazīmes.

“Manuprāt, mēs nevaram runāt par nopietnu opozīciju Rīgas domē. Arī politikas teorija saka, ka lielākais bieds iekšējā koalīcijā ir pašas koalīcijas oponenti… Mani uzmanīgu dara tas, ka par ārkārtas vēlēšanām skaļi runā tikai Vilnis Ķirsis, un viņš jau sāk atgādināt tādu “plati uz gramofona, kas neko citu nevar pateikt, kā tikai – ārkārtas vēlēšanas.” Pārsteidz, ka par Rīgu nerunā neviens no partiju līderiem,” norādīja Kreituse.

Video: saruna ar RSU profesori Ilgu Kreitusi un politologu Filipu Rajevski

0 Komentāru