Politoloģe par EP vēlēšanu aktivitāti: Tagad varam redzēt, cik lielam cilvēku skaitam interesē politika

Šajās vēlēšanās piedalījušies 473 100 jeb 33,51% balsstiesīgo Latvijas iedzīvotāju no kopējā vēlētāju skaita, tā liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati, saskaitot balsis 999 no kopumā 1000 iecirkņiem.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • real

  real

  veleshanas paradija ka 2/3 ir noshplauties un tas ir vairakums tatad veleshanas var uzskatit par nenotikusham bet latvija ir fenomens kur pat ja neviens neies velet un neviens neizvirzis savu kandidaturu tad ari vis bus noticis un un novelets .totals debilisms un absurds untauta tam piekrit tatad tauta ari ir totali debila
 • Jānis

  Jānis

  Ļoti šaubos vai kāds zina cik uz 24 maiju bija atiec
  iga vecuma vēlētāju skaits dabā.
 • Anita Doķe

  Anita Doķe

  Apgalvojums, ka pēc EP nobalsojušajiem var pateikt, cik cilvēku patiesi interesējas par politiku, nav īsti patiess. Ir ne mazums iemeslu, kāpēc cilvēki balsoja vai nebalsoja. Pilnīgi noteikti daļa no nebalsojošajiem par politiku interesējas, analizē to. Nebalsoja tāpēc, ka nevēlējās akceptēt Latvijā piekopto politiku, un līdz ar to arī eiroparlamentāriešu darbību / bezdarbību EP.
 • Lauma Bodniece

  Lauma Bodniece

  cilvēki iedzīti nabadzībā un nodokļu slogā kādu aktivitāti gribējāt tautas labā nekas nav darīts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!