Komentāri

Bijusī Valsts kancelejas vadītāja, politiķi un eksperti pārsteigti par pielaides valsts noslēpumam nepiešķiršanu Valsts kancelejas vadītājai. Un viņi neizslēdz, ka notikumiem var būt politisks raksturs.

Ikdienā Valsts kanceleja analizē, izvērtē un izsver no ministrijām saņemto informāciju. Par to, kāda informācija nonāk uz ministru kabineta galda, atbildīgs kancelejas vadītājs.

Tā stāsta bijusī Valsts kancelejas vadītāja Gunta Veismane, kura savu amatu pēc desmit gadu darba nesaprotamu iemeslu dēļ atstāja pirms pieciem gadiem. Par patiesajiem iemesliem viņa joprojām izvēlas klusēt.

Notiekošais ar pašreizējo Valsts kancelejas vadītāju Elitu Dreimani viņai šķiet dīvains. Veismane uzskata, ka patlaban notiekošais ar pielaides liegšanu esošajai ilggadējai Valsts kancelejas vadītājai ir tikai aisberga redzamā daļa, un neizslēdz, ka notikumiem var būt politisks raksturs.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl