Politiķi kopumā neatbalsta Āboltiņas kļūšanu par premjeri, runā “aizkulisēs”

3 komentāri
Politiķi kopumā neatbalsta Āboltiņas kļūšanu par premjeri, runā “aizkulisēs”
LETA

Paralēli valsts budžeta pieņemšanai Saeimā pirmdien, 30. novembrī, aktīvi notika aizkulišu sarunas, kas varētu izšķirt Laimdotas Straujumas valdības likteni. Neoficiāla informācija liecina, ka viņas amata vietas tīkotājai, Vienotības līderei Solvitai Āboltiņai, tomēr nav izdevies savākt pārliecinošu atbalstu viņas vadītas valdības izveidei.

Pārliecinošu atbalstu kā priekšnosacījumu Āboltiņas nominēšanai iepriekš bija izvirzījis Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Tas gan nenozīmē, ka jautājums par valdības maiņu ir pavisam pazudis no dienaskārtības.

Kā zināms, Āboltiņai ir problēmas gan ar atbalstu sabiedrībā, gan tēlu, ko pēdējā laikā “pabojājuši” vairāki skandāli. Taču joprojām viņa nav atmetusi cerības – tikai tā var tulkot lēmumu uz nenoteiktu laiku atlikt jauna satiksmes ministra izvirzīšanu. Kā zināms, amats ir vakants jau vairākas nedēļas.

Jāpiebilst, ka arī Straujuma skaidri nepasaka, vai nolēmusi demisionēt sestdien gaidāmajā partijas Vienotība kongresā,  par ko tiek spekulēts jau vairākas nedēļas.

Skaties foto:

Skaties video:

3 komentāri