1 komentārs

Nespēja vienoties par nodokļu politikas jautājumiem iezīmē dziļu krīzi valdošā koalīcijā, norāda vairāki politikas eksperti. Kā zināms, Saeimas sēdē atbalstu mikrouzņēmuma nodokļa reformai izdevās panākt tikai ar opozīcijas balsīm. Politikas eksperti norāda, ka nākamgad politiķiem vajadzēs pieņemt vairākus ar nodokļiem saistītus jautājumus. Būs jāpanāk kompromisi, tāpēc iespējama personāliju nomaiņa valdībā. Valdības krišanas scenārijs un Saskaņas nonākšana pie varas pagaidām esot mazticama.

Divas lielākās koalīcijas partijas Zaļo un zemnieku savienība un Vienotība ir saķildojušās par Mikrouzņēmuma nodokļa likmēm. Pateicoties opozīcijas un galvenokārt Saskaņas atbalstam Saeimas sēdē virsroku guva zaļzemnieku atbalstītais variants. Vienotība gan sola nepadoties un pirms otrā lasījuma iesniegt savus priekšlikumus mikrouzņēmumu nodokļa reformai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rajevskis atgādina, ka nākamgad valdošajai koalīcijai būs jāvienojas par daudz plašākam izmaiņām nodokļu politikā. Tātad būs jāpanāk kompromiss, iespējama arī personāliju maiņa valdībā. Politikas eksperti par maz ticamu scenāriju uzskata valdības krišanu.

Atšķiras viedokļi par iespējamo Saskaņas nonākšanu valdībā. Tas būtu iespējams pēc nākamajām Saeimas vēlēšanām. Politologs Ivars Ījabs par ticamāku uzskata varbūtību, ka ne šīs ne 13. Saeimas laikā Saskaņa valdībā nenokļūs.

Savukārt Iveta Kažoka uzskata, ka vienīgais veids kā Saskaņa varētu iekļūt valdošajā koalīcijā Saeimā, ir tās vadības nomaiņa, kā nesen tas noticis ar Centra partiju Igaunijā.

TOP komentāri

  • ella
    0 0 0

    ella

    Viss tas vairāk velk,ka grib tagadējie aiziet,gana sazaguši,laiks atpūtā,bet....kā lai aiziet? jāmeklē ko pie vainas likt un...protams,ka vainīgs būs vēlētājs! un vēletājs vairs viņus nevēlēs.....tātad aizies,rokas nomazgājuši. Gudri,diktam gudri mums tie kungi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl