Politico Eiropas pārveidotāju sarakstā iekļuvusi Reizniece-Ozola

Komentāri
Politico Eiropas pārveidotāju sarakstā iekļuvusi Reizniece-Ozola

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola atzīta par vienu no spilgtākajām personībām Eiropas politikā – viņa iekļuvusi ASV medija “Politico” veidotajā Eiropas pārveidotāju sarakstā.

“Politico” jau otro gadu izraugās 28 cilvēkus, kuri, viņuprāt, turpmāk būtiski ietekmēs Eiropas politiku. Reizniece-Ozola ierindota 21. vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raksturojot ministri, “Politico” norāda uz viņas šaha spēles prasmēm un min, ka nākotnē viņa varētu kļūt par spēcīgu premjerministra amata kandidāti.

Žurnālistiem garām gan nav paslīdējusi arī Aivara Lemberga ietekme uz  Reiznieces-Ozolas politisko karjeru – amerikāņu izdevums Lembergu nodēvējis par Donalda Trampa latvisko versiju. Ministre pati gan rakstā uzstāj uz savu politisko neatkarību.

Politico saraksta līderis ir Londonas mērs Sadiks Hans.

Par Eiropas pārveidotājiem atzīta arī Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite, Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans un miljardieris Džordžs Soross.

Pērn topā no Latvijas bija iekļauts Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl