Politico Eiropas pārveidotāju sarakstā iekļuvusi Reizniece-Ozola

Komentāri
Politico Eiropas pārveidotāju sarakstā iekļuvusi Reizniece-Ozola

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola atzīta par vienu no spilgtākajām personībām Eiropas politikā – viņa iekļuvusi ASV medija “Politico” veidotajā Eiropas pārveidotāju sarakstā.

“Politico” jau otro gadu izraugās 28 cilvēkus, kuri, viņuprāt, turpmāk būtiski ietekmēs Eiropas politiku. Reizniece-Ozola ierindota 21. vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raksturojot ministri, “Politico” norāda uz viņas šaha spēles prasmēm un min, ka nākotnē viņa varētu kļūt par spēcīgu premjerministra amata kandidāti.

Žurnālistiem garām gan nav paslīdējusi arī Aivara Lemberga ietekme uz  Reiznieces-Ozolas politisko karjeru – amerikāņu izdevums Lembergu nodēvējis par Donalda Trampa latvisko versiju. Ministre pati gan rakstā uzstāj uz savu politisko neatkarību.

Politico saraksta līderis ir Londonas mērs Sadiks Hans.

Par Eiropas pārveidotājiem atzīta arī Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite, Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans un miljardieris Džordžs Soross.

Pērn topā no Latvijas bija iekļauts Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl