Komentāri
Policija lūdz atļauju par avārijas izraisīšanu sodīt deputātu Bergmani
FOTO: LETA

Valsts policija prasa Saeimai atļauju deputāta Raimonda Bergmaņa (ZZS) saukšanai pie administratīvās atbildības par avārijas izraisīšanu.

Avārija notika pērn 10. decembrī Rīgā, Lizuma ielas un Brīvības gatves krustojumā, teikts Valsts policija vēstulē Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai. Bergmanis, vadot automašīnu, neapturēja transportlīdzekli pie krustojuma, kaut tur arī bija zīme Neapstājoties tālāk braukt aizliegts. Rezultātā notika deputāta vadītās mašīnas un tramvaja sadursme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksu Bergmanim par šo pārkāpumu var piemērot naudas sodu no 15 līdz 70 eiro.

Saeimas Ētikas komisija par piekrišanu Bergmaņa saukšanai pie administratīvās atbildības lems trešdien, 4. martā. Vēlāk par šo jautājumu būs jābalso arī Saeimas sēdē.

Kā ziņots, Bergmanis šajā satiksmes negadījumā cieta, un viņam slimnīcā tika uzliktas vairākas šuves galvai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl