Komentāri
Pirmajā vēlēšanu stundā pārsvarā balso vecāka gadagājuma cilvēki
Kaspars Krafts / f64

Pirmajā vēlēšanu stundā pārsvarā balso vecāka gada gājuma cilvēki, bet pirms iecirkņu atvēršanas rindas nav veidojušās.

Piemēram, Jelgavā divos vēlēšanu iecirkņos bija nobalsojuši jau 20 cilvēki, no tiem pārsvarā vecāka gadagājuma iedzīvotāji. Pirms vēlēšanu iecirkņu atvēršanas rindas neveidojās, bet pēc to atvēršanas bija novērojama neliela cilvēku plūsma uz vēlēšanu iecirkņiem.

Līdzīga situācija bija Rīgā, piemēram, kādā vēlēšanu iecirknī Iļģuciema bija nobalsojuši 20 cilvēki un arī tie pārsvarā bijuši vecāka gada gājumā rīdzinieki.

Agrajā rīta stundā vēlēšanu iecirkņos starpgadījumi netika novēroti un vēlēšanu process virzījās savu gaitu.

Jau ziņots, ka šodien Latvijā notiek pašvaldību vēlēšanas, kurās būs iespējams nobalsot no plkst. 7.00 līdz plkst. 22.00, aģentūru LETA informēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa.

Pašvaldību vēlēšanās jāievēl 1614 deputāti. Pašvaldību vēlēšanām ir reģistrēti 599 deputātu kandidātu saraksti un 8945 deputātu kandidāti.

Vēlēšanas notiks 119 Latvijas pašvaldībās – deviņās republikas pilsētās un 110 novados.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl