Komentāri
Pirmajā vēlēšanu stundā pārsvarā balso vecāka gadagājuma cilvēki
Kaspars Krafts / f64

Pirmajā vēlēšanu stundā pārsvarā balso vecāka gada gājuma cilvēki, bet pirms iecirkņu atvēršanas rindas nav veidojušās.

Piemēram, Jelgavā divos vēlēšanu iecirkņos bija nobalsojuši jau 20 cilvēki, no tiem pārsvarā vecāka gadagājuma iedzīvotāji. Pirms vēlēšanu iecirkņu atvēršanas rindas neveidojās, bet pēc to atvēršanas bija novērojama neliela cilvēku plūsma uz vēlēšanu iecirkņiem.

Līdzīga situācija bija Rīgā, piemēram, kādā vēlēšanu iecirknī Iļģuciema bija nobalsojuši 20 cilvēki un arī tie pārsvarā bijuši vecāka gada gājumā rīdzinieki.

Agrajā rīta stundā vēlēšanu iecirkņos starpgadījumi netika novēroti un vēlēšanu process virzījās savu gaitu.

Jau ziņots, ka šodien Latvijā notiek pašvaldību vēlēšanas, kurās būs iespējams nobalsot no plkst. 7.00 līdz plkst. 22.00, aģentūru LETA informēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa.

Pašvaldību vēlēšanās jāievēl 1614 deputāti. Pašvaldību vēlēšanām ir reģistrēti 599 deputātu kandidātu saraksti un 8945 deputātu kandidāti.

Vēlēšanas notiks 119 Latvijas pašvaldībās – deviņās republikas pilsētās un 110 novados.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl