“Pilnmēness laikā emocijas jāpievalda,” – Kaimiņš komentē “KPV LV” kreklu dedzināšanu

8 komentāri

“KPV LV” līderis Artuss Kaimiņš trešdien, 23. janvārī, saņēmis gan uzslavas, gan pārmetumus par to, ka izlēmis atbalstīt Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) valdību.

Bijušie Kaimiņa atbalstītāji, kuri tagad vīlušies partijā, sociālajos tīklos sākuši publicēt video, kuros dažādos veidos iznīcina “KPV LV” kreklus – sagriež, sadedzina.

“Jā, to es redzēju. Viens krekls mīnusā,” – LNT Ziņām saka pats Kaimiņš, kurš noskatījies vienu video ar degošo “KPV LV” T kreklu.

“Emocijas sit augstu vilni. Man vienmēr šķitis, ka emocijas var pievaldīt pilnmēness laikā, un tas nebūtu vajadzīgs. Bet cilvēki ir emocionāli, un es neesmu monitorējis sociālos tīklus par savu runu. Bet mans uzdevums bija izstāstīt Latvijas iedzīvotājiem un arī tiem, kas ir aizbraukuši no valsts, kāpēc mēs, “KPV LV”, atbalstām šo valdību, un kāda ir bijusi lēmumu pieņemšanas arhitektūra,” tā emocijas pēc viņa uzstāšanās Saeimā valdības apstiprināšanas dienā komentē Kaimiņš.

Daudzi soctīklu lietotāji Kaimiņam arī izsaka atzinīgus vārdus. Piemēram, bijusī “Rail Batlica” vadītāja Baiba Rubesa “Twitter” raksta, ka, viņasprāt, Kaimiņš kļuvis par “sirdsgudru politiķi”.

Kā iepriekš vēstīts, trešdien, 23. janvārī, Saeimas ārkārtas sēdē deputāti lēma apstiprināt jauno valdību, kuru vadīs Krišjānis Kariņš (”Jaunā Vienotība”).

Kariņa valdība tika apstiprināta ar 61 balsi par, savukārt pret balsoja 39 deputāti.

8 komentāri