Piketi un plašas debates – reportāža, kā Saeimā lemj par 2020. gada budžetu

Trešdien, 13. novembrī, Saeima ārkārtas sēdē lemj par 2020. gada valsts budžetu. Opozīcijas deputāti aktīvi izmanto iespēju kāpt tribīnē un kritizēt nākamā gada budžeta projektu. Kā zināms, tas būs līdz šim lielākais budžets, kas sasniegs 10 miljardus eiro.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Guna

  Guna

  Lai novērstu kritiku no partiju finansējums savāra ziepes droši vien un no sirds , bet mediķiem un skolotājiem var reāli niknākie pielikt ja vidējās pensijas nepalielina tad var būt tāda nauda kaut prātīgāk būtu segt nopietnus ārstēšanās izdevumus vidējo pensiju saņēmējiem tas būtu reālām kam tieši vajag nevis visiem jo ja nevajag baigi ārstēties lai cik dīvaini nebūtu baigi pietiek .
 • Guna

  Guna

  Vienīgi pamanāmi pielika vidējām pensijām tā ap 20 eiro vis maz , visumā apaļa summa mediķiem arī cik nu bija palicis , bet kur var izmētātas naudu kā nevar pa īstām mazajām pensijām kaut miljonu pielikt viduslaiku stils lai iet ubagot .
 • Guna

  Guna

  Partiju finansējums tiks izbīdīts , kamēr tautu kaitina ar muļķībām , uzmanības novēršanai , bez šaubām pērk reālās vidējo pensiju indeksācijas nevar pielikt mediķiem , bet kāpēc un kur pazuda miljons mazajām invaliditātes pensijām , kas tika solīts , ne tikai no bērnības kas bieži ir pansionāts , kas jau ir ņirgāšanās, ,Bankrotēja mazās alus darītavas novados iespējams

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!