Piketā prasa Rīgas domes atlaišanu

26 komentāri
Piketā prasa Rīgas domes atlaišanu
IEVA VĀRNA, LNT ZIŅAS

Sestdien, 2.martā, no plkst.10.30 līdz 12.30 Rīgas Rātslaukumā, pie domes ēkas, notiek pikets nolūkā prasīt Rīgas domes atlaišanu un rosināt pilna audita veikšanu visās domes struktūrvienībās un kapitālsabiedrībās. 

Sociālajā vietnē “Facebook” pieejamā informācija liecina, ka pasākuma rīkotājs ir Dāvis Suneps, kurš sevišķi iesaistīties mītiņā aicina nevalstiskās organizācijas. Pasākuma pieteikumā norādīts, ka tajā plānots paust neapmierinātību par bedrainajām Rīgas ielām, dārgāko sabiedrisko transportu reģionā, fiktīviem konsultantiem Rīgas domes kapitālsabiedrībās, nesamērīgi dārgajiem remontiem un citiem procesiem.

Suneps plānojis, ka pasākumā piedalīsies aptuveni 100 cilvēku, taču atbalstu viņa iniciatīvai paudušas arī teju visas Rīgas domes opozīcijas partiju frakcijas, aicinot tajā piedalīties arī partiju biedrus un citus aktīvus rīdziniekus.

Kā novēroja TV3 Ziņas, piketā varētu būt ieradušies aptuveni 300 cilvēki.

Jau vēstīts, ka 9.februārī partija “Saskaņa” organizēja mītiņu Rātslaukumā Rīgas mēra Nila Ušakova (S) atbalstam, un tajā piedalījās aptuveni 3000 dalībnieku.

26 komentāri