2 komentāri

“Vienotība” vērsīsies tiesā pret tiem deputātiem, kuru dēļ zaudējusi valsts finansējumu, tā intervijā 900 sekundēm atzina partijas valdes priekšsēdētājs Andris Piebalgs, kurš neizslēdza, ka varētu atkāpties no sava amata.

Piebalgs atzīst, ka nebija pietiekami izvērtējis Vienotības iespējas sasniegt 10% reitingu un vairāk orientējies uz partijas saliedēšanu. Viņš pieļauj arī iespēju atkāpties no “Vienotības” vadītāja amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā laikā viņš norāda, ka “Vienotība” neagonizē un ir pietiekami vienota, partijā ir daudz pozitīvu izmaiņu. Komentējot Solvitas Āboltiņas lomu partijā, viņš norādīja, ka tā joprojām ir liela un vēlētāju uzticību var mainīt tikai laiks, kā arī darbs.

Piebalgs izteica prognozi, ka Rīgas domē “Vienotība” iekļūs ar sliktāku rezultātu nekā iepriekšējās vēlēšanās. “Būs grūti panākt to, lai Rīgā pašvaldību vēlēšanu rezultāts būtu citāds nekā tas bija iepriekšējās vēlēšanās,” viņš saka.

Papildus zemajiem reitingiem “Vienotība” piedzīvojusi vēl vienu triecienu – partijai atņemts valsts finansējums. Kopā ar soda naudām partijai līdz nākamajām vēlēšanām tas nodara vairāk nekā 300 000 eiro zaudējumus. Piebalgs norāda, ka partija vērsīsies tiesā pret tiem deputātiem, kuru dēļ zaudēts valsts finansējums.

Video

TOP komentāri

  • Pilsonis
    +1 +1 0

    Pilsonis

    Vienotības- rudā un vēl citas īpaši izteiktas personības nu nevar pēc logikas atgūt neko izņemot aizmirstību!
  • zinātājs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl