Piebalgs ir gatavs vadīt Vienotību! Uzskata, ka partijai steidzami nepieciešamas pārmaiņas

4 komentāri

Bijušais Eiropas komisārs Andris Piebalgs pēc ilgāka pārdomu brīža oficiāli paziņojis par gatavību kandidēt uz Vienotības vadītāja amatu. Viņš uzskata, ka partijai nepieciešamas pārmaiņas un viņš varētu būt labs kandidāts, kas sagatavotu partiju nākamajam vēlēšanu ciklam.

Sarunā TV3 Ziņām Piebalgs pauž viedokli, kāpēc partija nonākusi krīzē, un noliedz baumas, ka kavēšanās aktīvāk iesaistīties Latvijas politikā saistīta ar kompensāciju, ko viņš saņem pēc Eiropas komisāra amata atstāšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

TOP komentāri

  • Ojārs Blumbergs
  • oomīte
  • ES
    0 0 0

    ES

    Zinu Piebalgu no tiem laikiem, kad viņš bija skolas direktors, cepuri nost.Domāju, ka viņa karjera ES devusi erudīciju un pieredzi.Viņš varētu vadīt eiropeiski labākajā nozīmē orientētu partiju.Var jau būt, ka tā varētu būt Vienotība, ja pie vietas noliktu provinciāļus(sliktākajā nozīmē-domašanā, ne ģeogrāfiski), kas ir spicē paslaik.Lai veicas!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl