Pavļuts: “Saskaņu” pavada zaglīgi skandāli; partija brīžiem darbojas pret Latvijas suverēnajām interesēm

Pievienot komentāru
Pavļuts: “Saskaņu” pavada zaglīgi skandāli; partija brīžiem darbojas pret Latvijas suverēnajām interesēm
Foto: f64

“Mēs esam izveidojuši apvienību ar tām partijām, kas šobrīd grib ieviest Latvijā modernāku un taisnīgāku pārvaldību,” tā “900 sekundēm” atzina apvienības “Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts.

“Es domāju, ka diezgan acīm redzams šobrīd, ka aizejošā paaudze, kas ir tomēr mācījusies pārvaldības skolu komjaunatnes un komunistu rindās, diemžēl netiek galā ar tiem izaicinājumiem, kas Latvijai ir 21. gadsimtā. Tas ir tas, ko mēs šobrīd vēlamies mainīt,” turpināja politiķis.

Pavļuts atzina, ka “Attīstībai/Par!” apņēmusies veikt būtiskas izmaiņas veselības aprūpes jomā, piemēram, likvidējot rindas, palielinot ieguldījumus veselības aprūpei un panākot, ka cilvēkiem būtu mazāk jāpiemaksā no savas kabatas.

Apvienības līderis arī komentēja izglītības reformu, OIK situāciju, kā arī savulaik pieņemtos lēmumus, kad Pavļuts bijis ekonomikas ministra amatā.

Jautājot, ar kuriem no politiskajiem spēkiem “Attīstībai/Par!” spētu sadarboties, Pavļuts norādīja, ka vienā vai otrā jautājumā iespējams sadarboties ar visām partijām, taču ir arī izņēmumi.

Daniels Pavļuts
apvienības “Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētājs

Mums nekad nebūs pa ceļam ar tām partijām un tiem politiskajiem spēkiem, kas nav lojāli Latvijas neatkarībai. Tas diezgan daudz ko iezīmē. Es domāju, nav iedomājams, kā šobrīd ir iespējama tāda “Saskaņa”, kāda viņa ir. Un ne jau tāpēc, ka tā ir partija, kura pārstāv krieviski runājošos, pārsvarā, bet tāpēc, ka tā ir partija, kuru pavada zaglīgi skandāli un kura acīm redzami brīžiem darbojas pret Latvijas suverēnajām interesēm. Ar šādiem politiskajiem spēkiem mēs nesadarbosimies.

Jāpiebilst, ka LNT rīta raidījumā “900 sekundes” turpmāk katru pirmdienu viesosies Latvijas politisko partiju un apvienību līderi, lai komentētu šogad gaidāmās Saeimas vēlēšanas.

Saruna ar Danielu Pavļutu