Pavļuts: 2021.gada pašvaldību vēlēšanās “Kustībai “Par!”” būs jāiziet no Rīgas vēlētāju dabiskās komforta zonas

2 komentāri
Pavļuts: 2021.gada pašvaldību vēlēšanās “Kustībai “Par!”” būs jāiziet no Rīgas vēlētāju dabiskās komforta zonas
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

2021.gada pašvaldību vēlēšanās partijai “Kustība “Par!”” (“Par!”) būs jāiziet no dabiskās, urbānās komforta zonas, piedāvājot modernas, taisnīgas un cilvēcīgas Latvijas piedāvājumu, kas atbalsojas viensētās, ciemos, pilsētās un novadu centros, šodien “Par!” kongresā sacīja partijas līderis Daniels Pavļuts.

Politiķis norādīja, ka iepriekš partijai un pariju apvienībai “Attīstībai/Par!” (AP) panākumus nodrošinājuši Rīgas un Pierīgas vēlētāji, kuri dabiski atbalsta “Par!” idejas, savukārt pašvaldību vēlēšanās partijai būs jāiziet no šiem ērtajiem apstākļiem.

Pavļuts arī atzīmēja, ka AP ir uzvarējuši Rīga domes vēlēšanās un saskaņā ar aptaujām, AP esot “visaugstāk novērtētais politiskais spēks Latvijā”, kas ir ļoti liela atbildība. Politiķis gan norādīja, ka pēc kāpumiem nāk arī kritumi. Pašlaik politiskais spēks ir augstākajā punktā savā pastāvēšanas vēsturē, taču jābūt gataviem, ka būs arī citādi, uzsvēra “Par!” līderis.

Reizē Pavļuts pauda pārliecību, ka AP būs ne tikai politiskā tagadne, bet arī politiskā nākotne. Par to liecinot arī “Par!” jauniešu nodaļas aktivitātes, kuras organizētajā protestā par dzīvesbiedru regulējumu varēja piedalīties “Par!” politiķi, norādīja AP Saeimas frakcijas vadītājs.

Kā ziņots, “Par!” šodien kongresā lems par partijas politiskajām prioritātēm nākamajam gadam un nostādnēm ceļā uz pašvaldību vēlēšanām, aģentūru LETA informēja “Par!” pārstāve Amālija Brūvere.

2 komentāri