Patlaban pret seju nosedzoša apģērba aizliegumu Latvijā kategoriski iebilst Ārlietu ministrija

4 komentāri
Patlaban pret seju nosedzoša apģērba aizliegumu Latvijā kategoriski iebilst Ārlietu ministrija
Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs piedalās gadskārtējā Latvijas Olimpiskās komiteja (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā, kurā tiek pārrunāti Olimpiskajai sporta sabiedrībai būtiski jautājumi par valsts sporta politikas aktualitātēm, kā arī apstiprināta LOK ieņēmumu - izdevumu tāme 2017.gadam. (Edijs Pālens / LETA)

Patlaban Latvijas politiķiem nav vienprātības par to, vai būtu jāatbalsta seju nosedzoša apģērba liegums Latvijā, intervijā “900 sekundes” sacīja tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

Pirms gada Rasnačs sacīja, – aizliegums Latvijā nēsāt seju aizsedzošu apģērbu varētu stāties spēkā nākamgad. Taču patlaban tas vēl nav noticis.

Kā stāstīja Rasnačs, likuma virzīšanai liegt seju aizsedzošu apģērbu Latvijā iebilda Labklājības, Iekšlietu un Ārlietu ministrija, kas ir ļoti kategoriska savā nostājā.

Skaties VIDEO!

TOP komentāri

 • Es
  +3 +3 0

  Es

  Turpiniet vien valdības vīri pēcpuses laizīt ES " tētukiem".Ne jums rūp tautas labklājība, ne drošība.Atcerieties tikai vienu,ka arī jūsu bērni un mazbērni u.c.ģimenes licekļi apmeklē sabiedriskas vietas.
 • Viens
  +2 +2 0

  Viens

  Tas pārspīlētais politkorektums jau sāk kaitināt. Lai kāda sieviete Sauda Arābijā parādās sabiedrībā ar atkailinātiem pleciem vai šortos, uzreiz tiks sodīta par netikumību. A te pat seju aizsegt jāatļauj
 • kā tad
  +1 +1 0

  kā tad

  Lai nebrauc uz Latviju tie dvieļugalvas ja negrib ievērot šejienes likumus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl