Pateicoties “Saskaņas” atbalstam, Jūrmalas mēra amatā atgriezies Gatis Truksnis

2 komentāri

Spītējot likstām ar veselību un likumpaklausību, Gatis Truksnis (Zaļo un zemnieku savienība) atkal ir sēdies Jūrmalas mēra krēslā. Viņam par savu amatu paldies jāsaka partijas “Saskaņa” atbalstam. Tikmēr aktīvisti no Jūrmalas aizsardzības biedrības domē atstāti opozīcijā.

Gatim Truksnim šis būs jau trešais termiņš Jūrmalas pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja amatā. Viņa līdzšinējā valdīšana gan nav bijusi mierīga un nepārtraukta. Pirms vairāk nekā četriem gadiem viņu īsi pirms vēlēšanām gāza pārējo domes partiju politiķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn viņam nācās aiziet no amata, kad Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sāka izmeklēšanu par Trukšņa iespējamo īpašo labvēlību pret miljonāra Jūlija Krūmiņa interesēm. To pirmdien, 19. jūnijā, mēra vēlēšanu sēdē atgādināja domes topošie opozicionāri no Jūrmalas aizsardzības biedrības, kas par savu kandidāti izvirzīja pazīstamo kultūras pētnieci Dagmāru Beitneri-Le Gallu.

Dagmāra Beitnere-Le Galla
Jūrmalas domes deputāte (“Tev, Jūrmalai”, Jaunā konservatīvā partija)

Es domāju, ka politikā divi termiņi ir pietiekami. Latvijā visas distances ir ļoti nelielas. Tur, kur cilvēks pārāk ilgi ir varā, vara apaug ar ļoti daudz bīstamām lietām. Mēs zinām, ka Latvija ir vājais posms Baltijā korupcijas ziņā. Mēs ļoti uzmanīsim šos jautājumus.

Vēlēšanu kampaņā Truksnis bija Zaļo un zemnieku savienības saraksta līderis un reklāmas seja. Uzreiz pēc pašvaldību vēlēšanām Zaļo un zemnieku savienības partijas biedri paziņoja, ka viņu vairs nevirzīs mēra amatam sliktā veselības stāvokļa dēļ. Tomēr mērs ātri atlaba.

Gatis Truksnis

Gatis Truksnis
Jūrmalas mērs (Zaļo un zemnieku savienība)

Mainījies ir tas, ka veselības stāvoklis ir uzlabojies un stabilizējies. Mēs tomēr nevaram mānīt pilsētniekus. Ja mēs esam gājuši ar uzstādījumu, pilsētnieki ir nobalsojuši, viņu gribai ir jābūt tālāk realizētai.

Politiķa atlabšana sakrita ar brīdi, kad partija “Saskaņa” piekrita atbalstīt viņa kandidatūru mēra amatam. Opozīcijā atstātie Nacionālās apvienības politiķi tam neesot piekrituši.

Ņikita Ņikiforovs
Jūrmalas domes deputāts (partija “Saskaņa”)

To, ko mūsu partneri Jūrmalas domē izvirza mēra amatam, tas ir partneru jautājums. Katrā gadījumā mēs atbalstījām Zaļo un zemnieku savienību.

Zaļo un zemnieku savienībai un partijai “Saskaņa” kopā Jūrmalas pilsētas domē ir deviņas deputātu vietas no 15. Pirmdien, 19. jūnijā, notika arī Jūrmalas vicemēru vēlēšanas. Šos amatus tagad ieņems Ņikita Ņikiforovs (partija “Saskaņa”) un Rita Sproģe (Zaļo un zemnieku savienība), kura līdz vēlēšanām ieņēma pilsētas mēra amatu.

TOP komentāri

  • Dzintars Kokars
    +1 +1 0

    Dzintars Kokars

    Kā var iesniegt tai manabalss.lv petīciju? Gribētu iesniegt ko tādu; neviens politiķis kuram ir aizdomās turamā statuss nedrīkst ieņemt nekādu amatu.
  • Edgars Auns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl