“Pasveicināju vienu no ekipāžām, tie no pārsteiguma zaudēja runas dāvanas” – Strīķe pie savām mājām Imantā pamana DP ekipāžu

4 komentāri
“Pasveicināju vienu no ekipāžām, tie no pārsteiguma zaudēja runas dāvanas” – Strīķe pie savām mājām Imantā pamana DP ekipāžu
Jaunās konservatīvās partijas Rīgas mēra amata kandidāte Juta Strīķe pēc himnas nodziedāšanaspie Brīvības pieminekļa. (Evija Trifanova / LETA)

Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece, tagad no “Jaunās Konservatīvās partijas” Rīgas domē ievēlētā deputāte Juta Strīķe apgalvo, ka viņu esot sākusi izsekot Drošības policija (DP). DP ekipāžu viņa ievērojusi pie savām mājām Imantā, norādot, – “ierastajā Imantas vidē nav grūti saskatīt DP raksturīgo profesionāli vājo darbu”.

“13. jūnijā Imantā pie savas daudzdzīvokļu mājas konstatēju, ka mani izseko Drošības policijas (DP) darbinieki. Labi zinot, kā tiek organizēta izsekošana, ierastajā Imantas vidē nav grūti saskatīt DP raksturīgo profesionāli vājo darbu. Pat pasveicināju vienu no ekipāžām, tie no pārsteiguma zaudēja runas dāvanas,” savā “Facebook” kontā raksta Juta Strīķe.

Viņa norāda, – “tas viss, protams, nebūtu rakstīšanas vērts, bet Drošības policijai ir jāsargā Latvijas drošība, jāķer spiegi, jānovērš Krievijas un to aģentu ietekme”.

“Jau gadiem ilgi DP veic pārbaudes par sniegtajām intervijām, pratina žurnālistus, rosina mistiskus kriminālprocesus par it kā valsts noslēpuma izpaušanu, atzīst par aizdomās turēto cilvēku (J. Jurašu), kas ir ziņojis par viņam piedāvāto kukuli un iestāžu bezdarbību. Kādu valsts noslēpumu Jūs tagad meklējat pie manas daudzdzīvokļu mājas miskastes? Pildāt Kalnmeiera, Masaļska, Kučinska, Lemberga norādījumus – atrast vienalga ko un ”norakt”? Zinu, Drošības policija atbildēs – operatīvās darbības esot valsts noslēpums,” norāda Strīķe.

Tāpat Strīķe akcentē, ka “Drošības policiju un Ģenerālprokuratūru nedrīkst izmantot politiskiem mērķiem. Tas ir prettiesiski!”

 

4 komentāri