Pašvaldību vēlēšanās iegūtais balsu skaits Lembergam nodrošina saimniekošanu ar pārsvaru

2 komentāri

Kamēr vēlēšanu iecirkņu darbinieki līksmoja no prieka, ka darbadiena galā, svinības sāka arī Ventspils mērs Aivars Lembergs un viņa atbalstītāji. Pašvaldību vēlēšanās iegūtais 62% atbalsts viņam nodrošina saimniekošanu ar pārsvaru.

To, ka vēlēšanās uzvarēs Aivars Lembergs, ventspilniekiem pārsteiguma nebija, jo, viņuprāt, pārējais politiskais piedāvājums bija vājš.

Inta
Ventspils iedzīvotāja

Ir loti vājš piedāvājums. Tie, kas cenšas ienākt Ventspils domē, neprot sevi pasniegt, nav reklāmas, nav nekā avīzēs. Nu kā es varu zināt, ka kāds ir labāks par Lembergu.

Anna
Ventspils iedzīvotāja

Kāpēc man būtu kaut kas jāmaina, kāpēc būtu jāmaina uz kaut ko nezināmu.

Dziļu vilšanos par ventspilnieku nevēlēšanos ieviest pārmaiņas pauž Lemberga redzamākais pretinieks Ģirts Valdis Kristovskis, kura trīs partiju apvienība ieguva 24%. Pēc Kristovska domām, Lemberga vēlētāji dzīvojot baiļu bubulī un ventspilniekiem neesot bijis demokrātiski veselīgs priekšvēlēšanu periods.

Lembergs Ventspils domi vadīs nu jau ilgāk par 25 gadiem. Reģionālās attīstības ministrija gan atgādina – tiesvedības dēļ Aivaram Lembergam joprojām ir atņemtas paraksta tiesības un par juridiski reālo domes priekšsēdētāju būs jāuzskata viņa vietnieks. Reakciju uz vēlēšanu rezultātiem no paša Lemberga klātienē neizdevās uzzināt – medijiem no Rīgas viņš atteica interviju gan vakar, gan arī šodien.

2 komentāri