Pašvaldību vēlēšanās iegūtais balsu skaits Lembergam nodrošina saimniekošanu ar pārsvaru

2 komentāri

Kamēr vēlēšanu iecirkņu darbinieki līksmoja no prieka, ka darbadiena galā, svinības sāka arī Ventspils mērs Aivars Lembergs un viņa atbalstītāji. Pašvaldību vēlēšanās iegūtais 62% atbalsts viņam nodrošina saimniekošanu ar pārsvaru.

To, ka vēlēšanās uzvarēs Aivars Lembergs, ventspilniekiem pārsteiguma nebija, jo, viņuprāt, pārējais politiskais piedāvājums bija vājš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Inta
Ventspils iedzīvotāja

Ir loti vājš piedāvājums. Tie, kas cenšas ienākt Ventspils domē, neprot sevi pasniegt, nav reklāmas, nav nekā avīzēs. Nu kā es varu zināt, ka kāds ir labāks par Lembergu.

Anna
Ventspils iedzīvotāja

Kāpēc man būtu kaut kas jāmaina, kāpēc būtu jāmaina uz kaut ko nezināmu.

Dziļu vilšanos par ventspilnieku nevēlēšanos ieviest pārmaiņas pauž Lemberga redzamākais pretinieks Ģirts Valdis Kristovskis, kura trīs partiju apvienība ieguva 24%. Pēc Kristovska domām, Lemberga vēlētāji dzīvojot baiļu bubulī un ventspilniekiem neesot bijis demokrātiski veselīgs priekšvēlēšanu periods.

Lembergs Ventspils domi vadīs nu jau ilgāk par 25 gadiem. Reģionālās attīstības ministrija gan atgādina – tiesvedības dēļ Aivaram Lembergam joprojām ir atņemtas paraksta tiesības un par juridiski reālo domes priekšsēdētāju būs jāuzskata viņa vietnieks. Reakciju uz vēlēšanu rezultātiem no paša Lemberga klātienē neizdevās uzzināt – medijiem no Rīgas viņš atteica interviju gan vakar, gan arī šodien.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl