Komentāri

Pirms deviņām dienām notika pašvaldību vēlēšanas – politiķi un eksperti joprojām diskutē, kādi bijuši rezultāti; kāpēc tieši tādi un ne citādi.

LNT raidījums “900 sekundes” interesējās, vai sabiedrība ir apmierināta ar vēlēšanu rezultātu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TNS veiktā aptauja rāda, ka lielākā daļa jeb 56% Latvijas pilsoņu ekonomiski aktīvajā vecumā ir kopumā apmierināti ar vēlēšanu rezultātiem savā pašvaldībā. Tomēr trešdaļa saka, ka rezultāti neesot tādi, kas viņiem šķistu labi. Šeit jāpiemin, ka vēlēšanās pie urnām nedevās gandrīz puse balsstiesīgo.

Fotoreportāža: iedzīvotāji dodas vēlēt savu pašvaldību

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl