Pastāv iespēja, ka izglītības ministre Seile demisionēs

Komentāri

Pastāv iespēja, ka tuvāko dienu laikā no amata atkāpsies izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, taču no viņas šāds solis netiek prasīts, raidījumam 900 Sekundes atzina Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas pārstāve Aiva Rozenberga.

“Šajā gadījumā gala noteicošais vārds ir pašai izglītības ministrei, kas uzņemas atbildību un izvērtē, vai viņa var turpināt savu darbu. Kardinālu lēmumu no Ministru prezidentes puses, ka būtu jāatkāpjas, nav bijis,” sacīja L. Straujumas pārstāve.

Ministru prezidente patlaban ir sazinājusies ar M. Seili ar īsziņu palīdzību. Premjere saprot, cik ļoti ministre pārdzīvo par svētku norisi – bērnu labsasajūtu un veselību.

Taču tagad “jāļauj vienai vai divām dienām paiet, un tad jāizvērtē svētku norise,” sacīja L. Straujumas pārstāve. Par to, kāds būs gala lēmums – atkāpties vai neatkāpties, izglītības ministre pārrunās ar premjeri, kad viņa atgriezīsies no Grieķijas krīzes pārrunām Briselē.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – Dziesmu svētku dalībniekus pamatīgi saniknojis haoss, kas valdījis pēc incidenta ar masveida ģībšanu ģenerālmēģinājumā. Saistībā ar šīm nebūšanām un par neizlēmīgo rīcību par gājiena organizēšanu daži koristi pat gatavi prasīt izglītības ministres Mārītes Seiles demisiju.

Savukārt XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta laikā slimnīcā nogādāti trīs svētku dalībnieki. Patlaban viņi jau ir palaisti mājās.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl