Partiju reitingi: “KPV LV” popularitāte nemazinās; NA tikai piektajā vietā

Šonedēļ veiktā firmas ”Norstat” vēlētāju aptauja liecina, ka populārākā partija Latvijā joprojām ir ”Saskaņa”, par kuru balsot gatavību izteikuši 13,9% aptaujas respondentu.

Atpakaļ uz rakstu

23 komentāri

 • Arnis Kačiks

  Arnis Kačiks

  Kas tur to brīnīties,ja,ierodoties pie balsotājiem mājās(pie vecajiem cilvēkiem),tad vēlēšanu komisijas pārstāvim tika uzdots jautājums: "A,par ko jābalso"? Atbilde bija: "Jums pašai-am jāizvēlas"! Nu tad balsošu par pirmo sarakstā" (!) Lūk,kur ir vēlēšanu rezutātu patiesā "sāls"! Daudziem vecajiem cilvēkiem nav ne mazākā sapratne par politiku! Tādēļ arī balso "kā pa ganiem"! Līdz ar to arī rezultāti ir tādi kādi ir...
 • Mēs neesam kā oligarhi,

  Mēs neesam kā oligarhi,

  Uzvarēs 2 saraksts. Citādi nevar būt! Un nebūs.
 • Dace

  Dace

  Man riebjas redzēt kā korespondenti tērē dārgo laiku lai pajautātu kas kuram un ko teicis,vai cik Meroni ir maksājis--man kā balsotājam neinteresē netīrā vela,bet gan kādu pārvaldības modeli piedāvā partija,kādi ir redzējumi un izmaiņas lai kas mainītos. Malacis Kaimiņa k-gs, ka neļauj uzdot muļķīgus jautājumus,bet lai rūna pēc būtības.Ēterā iztaisa tirgus līmeni.Kāpēc nerunā par Lemberga burtnīcām ar ZZS Ja jau vadat raidījumu tad veiciet to zolīdi,bet nenomelnojiet ar saviem jautājumiem MALAČI---KPVLV
 • Tips

  Tips

  NA ir vashingtonas teroristi kalpi un okupantu armijas zabaku laizitaji.Btinums ka vispar atrodas tiks daudz mulku kas balso par tiem vashingtonas cionistu un nato zabakulaizitajiem NA.
 • Harijs

  Harijs

  Tak sitas man sak krist uz nerviem. Nu tad es ari brauksu uz UK un dzivosu tur ja nebus KPV LV. ZB jus balsojat par savu Saskanu, ZZS un vel parejos klaunus. Daj man ir apnicis tas stulba brille Usakovs.
 • Vēlētājs

  Vēlētājs

  Kādēļ tagad būtu jābalso pret Kučinski un ZZS? Ko ir paveikuši JKP, ko? Cik lietas (ja neskaita selektīvo info pludināšanu no KNAB uz TV)? Kurā partija jau ir Bordānam?
  Ko ir paveicis Kaimiņš (pat Lielbritānijas diskusijā pats nespēja atbildēt, vienīgi uzjautrinājis visus savus facebook sekotājus). Ko ir paveikuši Saskaņa (ja neskaita lielas daļas vēlētāju nostaļģiju pēc PSRS)?
  Pavļuts? Kam jau n-tā partija un sauc sevi par jauno politiķi? Tas, kurš Pūci sauca par blēdi, bet tagad abi vienā sarakstā?
  Tautieši, objektīvi. Valstī viss lēnām paliek labi. Viss. Pat NATO mūs uzslavē, pat Igauņi mūs sāk pieminēt kā labo piemēru. Vidējā alga Latvijā jau pāri 1000€. Visi saka, ka Aldaris pametis Latviju un tas esot slikti? Bet kādēļ mēs pat nedzirdam, ka mums daudz jauni un labāki zīmoli attīstās vai ir ienākuši no ārvalstīm?
  Domāsim, spriedīsim un svērsim, pirms lemsim.
  • Aivars-Liepāja-Vēlētājam

   Aivars-Liepāja-Vēlētājam

   Pret ZZS jābalso obligāti jo tur tik slimie vien ir, un nekādā gadījumā nepieļausi kad zzs tiks tuvumā pie valdības, tur jābūt KAIMIŅAM, ja saki ākst tu......ko paveicis Kaimiņš, tad atbildi man ko paveicis tavs nedzimušais dēls vai tikko piedzimušais. Anglijas diskusijā visu ieņirdza kad tā slimā finansene sāka stāstīt kārtējo pasaku, tādas tikai norakt un tu vēlētāj nāc pie prāta ja vien nēsi zzs sulainis
 • ZZS vēlētājs

  ZZS vēlētājs

  Kādēļ tagad būtu jābalso pret Kučinski un ZZS? Ko ir paveikuši JKP, ko? Cik lietas (ja neskaita selektīvo info pludināšanu no KNAB uz TV)? Kurā partija jau ir Bordānam?
  Ko ir paveicis Kaimiņš (pat Lielbritānijas diskusijā pats nespēja atbildēt, vienīgi uzjautrinājis visus savus facebook sekotājus). Ko ir paveikuši Saskaņa (ja neskaita lielas daļas vēlētāju nostaļģiju pēc PSRS)?
  Pavļuts? Kam jau trešā partija un sauc sevi par jauno politiķi? Tas, kurš Pūci sauca par blēdi, bet tagad abi vienā sarakstā?
  Tautieši, objektīvi. Valstī viss lēnām paliek aizvien labāk. Viss. Pat NATO mūs uzslavē, pat Igauņi mūs sāk pieminēt kā labo piemēru. Vidējā alga Latvijā jau pāri 1000€.
  Domāsim, spriedīsim un svērsim, pirms lemsim.
 • Slepeni
 • Cj

  Cj

  Jābalso par jaunajiem - tikai un vienīgi par #KPVLV - par Gobzemu, Kaimiņu, Zakatistovu, Liepiņu utt.
  • Agnis

   Agnis

   Par KPV.LV jā, tikai ne par Kaimiņu un Liepiņas kundzi,ir citi krietni izglītotāki cilvēki šajā partijā.Kaimiņš ir tikai klauns.
  • Edgars

   Edgars

   Pēc tam raudāsi, kad ar saskaņu kopā būs tak atver acis , vienīgie ir JKP vienīgā partija bez sponsoriem padoma par to
  • Atis&
  • pans

   pans

   par liekuļiem un sīkiem blēžiem? kāpēc gan? ja viņi nespēj pat sīkas blēdības noslēpt, tad viņu intelekts ir zem vidējā lv iedzīvotāju līmeņa. Tādus pa gabalu jātur no lēmumu pieņemšanas...
 • Jantariks un Co

  Jantariks un Co

  Mūsu reitingi tikai augs ! Jo man vajadzīga alga, kā vienmēr, vismaz 200 000 gadā. Jo "aizņēmumi" no maksātnespējas kantora vēl ir jāņem. Jo mēs esam, ar savām tieslietām, izveidojusi labu likumdošanu, kas OIKistiem ļauj oficiāli zagt. Jo esam izveidojuši piespiedu ekonomisko izbraukšanu uz ārzemēm. Jo esam izveidojuši infantīlu "nacionālismu" Latvijā. Un mēs brēcam, ka "Krievi nāk !" un taisam šovus Krastmalā.
  • Cj

   Cj

   Jantariki visur tikai VIENU sūta - diezgan sakarīgo R.Kolu. Pārējie, visus galvenos ieskaitot, sēž ierakumos, nelien ārā, jo bail no tautas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!