Partijas uzkrājušas lielus parādus – lai tos segtu, politiķi gaida krietni palielināto valsts finansējumu

Vai parāds ir brālis? Šo jautājumu liek uzdot Latvijas lielākās politiskās partijas, kuras, kā izrādās, lai arī pēc likuma aizņemties nedrīkst, taču ir atradušas veidu, kā uzkrāt pamatīgus parādus. Izkļūt no tiem tagad palīdzēs nupat būtiski palielinātais valsts budžeta finansējums.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • S

  S

  Un šitādi ar putām uz lūpām māca tautu apgūt finanšu pratību. Vai varbūt tā arī ir-prast savus parādus izkāst no valsts budžeta ir tā pratība?!
 • Janis Jakupcevics
 • Vita Dzerkale
  +14 +14 0

  Vita Dzerkale

  Vai tas kādreiz beigsies! Nav spēka pat lasīt par to čūsku midzeni. Slikti paliek no viņiem. Kaut vienreiz nosprāgtu viņi.
 • Artis Daugins

  Artis Daugins

  Vai tad nav tad japiesaka bankrots 2 mensu laika? 😁👌
  • Arvis Aizsilnieks

   Arvis Aizsilnieks

   Artis Daugins neviena uzņēmums kuriem palikuši parādā, neuzdrošinās iesniegt😀🤮
 • Sigita Kadiķe Skadiņa

  Sigita Kadiķe Skadiņa

  Murgs!
  Nolādētais mūdžu bars , kaut jūs rīdami aizrītos un nosprāgtu !😬😬
  • Janis Vuskans

   Janis Vuskans

   Sigita Kadiķe Skadiņa viniem nekad nebūs gana,p....rasi 🤢🤢🤢 gan jau reiz aizrīsies no laimes🤣🤣🤣
 • Vilnis Vecarājs
  +11 +11 0

  Vilnis Vecarājs

  Dzidra un tadi it musu vadoni deretupatiesak izretinat so puli kauns
 • Svešinieks

  Svešinieks

  Padomju laiks savā ziņā diskreditēja Valsts uzņēmumus , bet kāpēc šodien , kad Latvija ir brīva valsts , latvieši nevēlas savas Valsts uzņēmumus ! Tas ir labi , ja cilvēki ar savu iniciatīvu izveido Personisku uzņēmumu un ar sava uzņēmuma palīdzību pelna sev naudu , bet ir jābūt arī Valsts kapitāla uzņēmumiem , lai Latvija nebūtu atkarīga no privāta kapitāla untumiem un nezaudētu savu neatkarību ! Arī valsts kapitālam ir Jāpelna nauda ! Paskat , kā privātie cīnās par Ostām ! Kāpēc mūsu deputāti tā necīnās par šiem objektiem , lai tie būtu Latvijas Valsts kapitāla pārziņā ?! Bagāts un Neatkarīgs ir tas , kam ir nauda un ražošanas līdzekļi . Savādāk sanāk tā , ka Latvijas sabiedrība spēj darboties tikai privātā kapitala uzraudzības režīmā , bet nespēj organizēt sevi valsts uzņēmumu izveidē . Līdzībās tas būtu , ka katrs privātuzņēmējs ir tāds neliels Kungs , bet lielāks jau , kā Barons . āa tad sanāk , ka latviešiem kungs ir vajadzīgs , vai arī tomēr visi kopā varam savu valsti , kā valsti pārvaldīt ? Neatkarīgā TV un izrādījās , tikai zīmolā ? Kungs sadomāja pārdot un ar to arī viss ? Varbūt deputāti darbojas Sponsoru interesēs , ja neveido valsts uzņēmumus ? Tad lai sponsori arī viņus finansē un kāpēc valsts naudai , ko iegūstam tikai no nodokļiem , tur ir jāpiedalās ! :)
 • partijā NĒ
  +18 +18 0

  partijā NĒ

  Lai tie maitas maksā savus parādus no saviem ziedojumiem un savām kabatām!Kāds sakars ar tautas nodokļiem!Kāpē mums jāapmaksā šo liekēžu izpriecas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!