Parlamentārās izmeklēšanas komisija plāno pielikt punktu savam darbam

Komentāri

Punktu savam darbam plāno pielikt parlamentārās izmeklēšanas komisija pretkorupcijas jomā. Tā Saeimā darbojas kopš pavasara, un trešdien, 19. oktobrī, tās dienaskārtībā ir galaziņojuma apstiprināšana.

Komisija savulaik tika izveidota, lai vērtētu korupcijas, lobēšanas un organizētās noziedzības ietekmi. Taču tās darbību pavadījuši strīdi. Nespējot vienoties par vairākiem jautājumiem, daļa opozīcijas pārstāvju pārtrauca darbu komisijā. Savukārt tās vadītājs Veiko Spolītis vairākkārt saņēmis pārmetumus par nelietderīgi nodokļu maksātāju naudas tērēšanu.

Galaziņojumā paredzēts izvērtēt Valsts ieņēmumu dienesta un padotības iestāžu darbu, valsts amatpersonu deklarāciju pārbaužu veikšanu, problēmas civildienestā, kā arī trūkstošo lobēšanas regulējumu.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl