1 komentārs

Pēc Māra Kučinska valdības apstiprināšanas gaidāmas pārbīdes arī Saeimā, kur vienu balsi varētu zaudēt Zaļo un zemnieku savienības frakcija. Kučinska vietā Saeimā gatavs darboties uzņēmējs Valdis Kalnozols, kurš apsūdzēts krimināllietā par vieglu miesas nodarījumu nodarīšanu bijušajai sievai.

Apsūdzības dēļ viņam būs liegtas balss tiesības, lai arī pats politiķis tās sauc par murgainām. Uzņēmējs Valdis Kalnozols gatavs kļūt par tautas kalpu par spīti apsūdzībām vardarbībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī topošajā valdībā ir tikai trīs jaunas sejas, bet no ZZS viena – pats premjerministrs, Saeimā gaidāmas visai būtiskas izmaiņas. M. Kučinskim noliekot mandātu, nākamais sarakstā uz vietu Saeimā ir kolorītais uzņēmējs Valdis Kalnozols. Viņa vārds tiek locīts dzeltenajā presē saistībā ar tiesvedību, kur apsūdzēts par savas bijušās sievas iekaustīšanu. Kalnozols notikušo komentē ļoti skopi.

Neatkarīgi no tā, ko Kalnozols domā par apsūdzībām, tas viņam liegtu pilnvērtīgi strādāt Saeimā līdzīgi kā citam 12. Saeimas deputātam Dainim Liepiņam. Kriminālnoziegumā apsūdzēts deputāts pašlaik nevar ne piedalīties Saeimas balsojumos, ne komisiju darbā. ZZS vadība akcentē, ka uz topošo deputātu spiedienu neuztur, taču liek saprast, ka labāk viņam būtu palikt biznesā. Taču V. Kalnozols ir apņēmības pilns nodot deputātu zvērestu.

Jāpiebilst, – lai nepieļautu Kalnozola nonākšanu Saeimā, deputāta mandātu līdz šim nav nolicis veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Video

TOP komentāri

  • ak
    0 0 0

    ak

    Nu feina tā jaunā valdība-aukliņas rausta mūžam apsūdzētais,deputāti arī apsūdzētie...,laikam jau tālāk vairs nav kur....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl