Par spīti NVO sašutumam, Kariņa dienaskārtībā nav Parādnieka nomaiņa SIF padomē

2 komentāri
Par spīti NVO sašutumam, Kariņa dienaskārtībā nav Parādnieka nomaiņa SIF padomē
RŪTA KALMUKA, F64

Par spīti nevalstisko organizāciju (NVO) sašutumam, kāpēc Ministru prezidents Krišjānis Kariņš par savu pārstāvi darbam Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) padomē izvēlējies Demogrāfijas lietu padomnieku Imantu Parādnieku, Nacionālās apvienības politiķa nomaiņa SIF netiks rosināta.

“Tāds jautājums nav Ministru prezidenta dienaskārtībā,” TV3 Ziņām apstiprināja Kariņa preses sekretārs Sandris Sabajevs.

Uz jautājumu, vai Kariņš atbalsta Parādnieka kļūšanu par SIF vadītāju vai tomēr mudinās viņu atbalstīt NVO virzītu pārstāvi šim amatam, skaidra atbilde netika sniegta. To apspriedīšot Kariņa tikšanās laikā ar Parādnieku, kas notiks nākamnedēļ.

Vaicāts, kāpēc nenotika konsultācijas ar NVO par kandidāta piemērotību, Sabajevs akcentēja, ka Kariņš Parādnieku izvēlējās atbilstoši padomnieka kompetencei, līdzšinējai pieredzei un vēlmei pārstāvēt Ministru prezidentu SIF padomē.

“Tā ir jauna kārtība – deleģēt Ministru prezidenta pārstāvi SIF padomē, un Ministru prezidents cer, ka jaunā padome strādās jaunā kvalitātē, daudz enerģiskāk un ar svaigu skatījumu uz tās kompetencē esošajiem jautājumiem,” uzsvēra Sabajevs.

Kariņš arī augsti vērtējot Parādnieka ilgstošo pieredzi darbā ar nevalstisko organizāciju sektoru un gatavību cieši sadarboties ar Ministru prezidenta ārštata padomnieku integrācijas jautājumos Hosamu Abu Meri, kurš iespēju robežās arī piedalīsies Sabiedrības integrācijas fonda padomes sēdēs.

2 komentāri