Par Saeimas atsaukšanas referenduma ierosināšanu parakstījušies vismaz 30 000 cilvēku

Kopš piektdienas, kad sākās parakstu vākšana par referenduma ierosināšanu 13. Saeimas atsaukšanai, par šo iniciatīvu portālā “Latvija.lv” parakstījušies nedaudz vairāk kā 30 000 cilvēku, novēroja aģentūra LETA.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • Andris Eihe

  Andris Eihe

  Kā sirmais pāķis(Kariņš) teica,naudas nekad nav bijis tik daudz kā agrāk(valsts kopbudžets),izskatās ka to sūda dakšu vien nāksies asināt,gājām balsot ar tādām cerībām uz labākiem apstākļiem,bet še tev(tā saucamie streiki) saskaņotas aktivitātes notiek,tas sirmais pāķis Jūs visus(vergus) un mani(vergs) nosauca par ēzeļiem. Tikai kopīgs spēks noliks pie malas tos naudas smēlējus(sēdēt un nospiest pogu ir nogurdinoš darbs)
 • Antra Priedniece

  Antra Priedniece

  Izskatās, ka, ko neizdevās dabùt pagājusho gadu, to intensīvi virza tagad....
  • Valdis Gavars

   Valdis Gavars

   Pirmajā Saeimas darba gadă nevar atlaist. Tāpat arī pēdējā sasaukuma gadā.
  • Antra Priedniece

   Antra Priedniece

   tāpēc jau parakstu vākšanas termiņš ir gads...būs jau iesoļojuši otrajā gadā....
  • Valdis Gavars

   Valdis Gavars

   Parakstu vākšanas termiņš viens gads ir visām CVK izsludinātajām vēlētāju iniciatīvām.
  • Antra Priedniece

   Antra Priedniece

   Nu tad, viņi ir izrēķinājuši, ka tad, kad būs savākti paraksti, gad jau būs apkārt?! Kad tad īsti skaitās oficiālais sākšanās datums?
  • Valdis Gavars

   Valdis Gavars

   15.11.19. Dienā no kuras var sākt parakstu vākšanu par 13.Saeimas atlaišanu.
 • Sandra Šūmane
 • Indra Kruze

  Indra Kruze

  Dìvainàkais ka mums ağitàcija par Seimas atlaišanu nāk WhatsApp no mob.tel.ar Lielbritànijas kodu +44...Redz kur "domu biedri"....Murgs...
  • Iveta Kramiņa

   Iveta Kramiņa

   Indra Kruze Par to mēdz nākt arī aģitācijas ziņas? 😲
 • Ēvalds Butāns

  Ēvalds Butāns

  Ir skaidrs, kas organizē parakstu vākšanu par Saeimas atlaišanu. Parakstīsies demagoga Gobzema (kādreizējie Artusa) atbalstītāji + ZZS ar savu virsvadoni Lembergu priekšgalā un pārējie oligarhi ar saviem atbalstītājiem + Saskaņa + Ždanokas LKS + utopisti + kāds, kurš vēl ''pavilksies'' un noticēs šo iepriekš minēto aktīvistu propagandai. Arī Krievijas plašsaziņas propagandas ''rupori'' (Sputnik, RT u.c) tagad pilnā sparā atbalsta šo iniciatīvu. Tāpat pietiekoši ''slaveni'' ir arī šīs Saeimas ''atlaidēji'' - čekas maisos pabijušie Grostiņš (aģents Štirlics) un Malta, Putina baikeru LV šūniņas vadītājs Puķe, Zaļais Valentīns Jeremejevs un citi tikpat kolorīti tēli". Biedrība “Varu Latvijas tautai”, kura ir viena no tām, kas arī ir sākusi parakstu vākšanu par Saeimas atlaišanu, oficiāli reģistrēta visai noplukušā poligona teritorijā Mārupes novadā, Daugavas ielā 28. Biedrībā viens no valdes locekļiem ir viltus ziņu portālu uzturētājs Igors Lukjanovs, kurš sociālajos tīklos plašāk zināms ar iesauku “Partybomzis”. Tā kā skaidri redzams, ka Saeimas ''atlaidēji'' nākamo Saeimu grib redzēt pēc ''sava ģīmja un līdzības''. Vai tad, ja ši ''akcija'' izdosies, būs labāk - NETICU! Domāju, ka tieši otrādi. Tas, ka nepieciešamas būtiskas korekcijas Saeimas un valdības darbā, tas jau ir cits stāsts.
 • Jans Vanagels
 • Aŗija Bluma

  Aŗija Bluma

  Un kapēc tāds termiņš? Vesels gads! Tur jau var daudz kas notikt un mainīties, vai nepietika ar 3 vai 6 mēnešiem???? Tas ir ļoti ilgs laiks!!!!
 • Edgars Oliņš

  Edgars Oliņš

  Skumji, tātad Latvijā jau ir 30000 cilvēku, kuri nedomā ar galvu!
  • Ināra Binfelde-Feldmane
  • Edgars Oliņš

   Edgars Oliņš

   Ināra Binfelde-Feldmane ... TU vēlies atlaist 13.Saeimu, jo 2020.gada budžetā PIRMOREIZ vienkopus iekļauti šādi uzlabojumi ?
   Šķiet tu nezini, ka:
   👉LIELĀKAIS papildu FINANSĒJUMS 2020. gadā ir ticis PENSIJU INDEKSĀCIJAI – kopā ap
   200 milj. eiro. Tā ir lielākā pensiju indeksācija pēdējo 10 gadu laikā un, atkarībā no darba stāža, ikvienas pensijas pieaugums būs no 7.5% līdz 9%, kas tik liels nav bijis nekad !

   👉 Tiks turpināta ALGU PACELŠANA SKOLOTĀJIEM; pēc daudziem gadiem tiek būtiski paaugstināts finansējums ZINĀTNEI 8 milj. eiro apmērā.

   👉Būtisks finansējuma pieaugums MEDIĶU ALGĀM – kopā ap 42 milj. eiro. Tas ļaus straujāk celt atalgojumu īpaši tajās amata kategorijās, kurās nav iespējams gūt papildu ienākumus no privātām konsultācijām.

   👉Būtiski palielinātas kultūras darbinieku algas – ap 13 milj. eiro vairāk nekā 2019. gadā.

   👉Iekšlietu un ieslodzījuma vietu sistēmas darbiniekiem būs nozīmīgs algu pieaugums – budžetā paredzēti vairāk nekā 20 milj. eiro papildus 2019. gadā bāzei.

   👉 Iedzīvotāju ienākuma nodokļa neapliekamais minimums tiek paaugstināts no
   230 eiro līdz 300 eiro, bet maksimālā summa, pie kuras var izmantot 300 eiro neapliekamo minimumu, tiek celta līdz 500 eiro.

   👉 NETIEK PACELTI NODOKĻI.

   👉2021. gadā tiek celta minimālā alga līdz 500 eiro. Jā, tā joprojām paliks zemākā Baltijā, tāpēc būs jādomā par tālāku minimālās algas palielināšanu.

   👉 Jau 2020.- 2022.gadam IELIKTS finansējums JAUNAJIEM ELEKTROVILCIENIEM, kopā 200milj. eiro.

   👉tiek “atslogots” un likvidēta "barotava" no valsts budžeta “Rīgas Satiksmei” ❗️(-71.9 milj. eiro). Tādējādi valsts iedzīvotājiem nav jāsavelk jostas dēļ Rīgas Domes nesaimnieciskās un koruptīvās rīcības.

   Un tās ir tikai dažas izcīnātās pārmaiņas !

   Jā, tautas mērs pa šiem 30 gadiem ir pilns! Bet.. Izdari secinājumus un domā, kāpēc kaut kas tāds tiek organizēts (kaut kādas līdzības tam, kā tika organizēta KPV un kas ar šo partiju pēc tam notika).
   Neesi apmierināts ar konkrētu ministriju darbu, tad vērsies ar saviem parakstiem pret to !
  • Ri Hard

   Ri Hard

   Edgars Oliņš un ko par blsotajiem saki kuri veleja sos idjotus ieksa...
  • Ināra Binfelde-Feldmane
  • Edgars Oliņš

   Edgars Oliņš

   Ināra Binfelde-Feldmane Tas ir redzams, tam nav jātic, jo tas ir ielikts budžetā, vai tiešām nevar saprst elementāras lietas????
  • Dace Alekseičika

   Dace Alekseičika

   Ināra Binfelde-Feldmane, apskaties ministrijas lapās,ka netici. Tas ir jau ir apstiprināts nevis solījumi .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!