Komentāri
Par RD Satiksmes departamenta direktoru, visticamāk, kļūs kukuļošanas skandālā iesaistītais Reinbahs
FOTO: LETA

Ietekmīgajā Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora amatā plānots iecelt kukuļošanas skandālā aizdomās turēto Vitāliju Reinbahu. Viņa kandidatūru šim amatam izvirzījis Rīgas mērs Nils Ušakovs. Tikmēr opozīcija to dēvē par kārtējo galvaspilsētas varas visatļautību, uzspļaujot tiesiskuma normām.

Kad rudenī pēkšņi mira Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītājs Krišjānis Peters, par Rīgas departamenta direktora pienākumu izpildītāju tika iecelts ilggadējs departamenta darbinieks Vitālijs Reinbahs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau tad pār viņa piemērotību šim amatam krita šaubu ēna, jo viņa vārds figurē 2013. gada kukuļošanas skandālā saistībā ar pasažieru pārvadājumiem galvaspilsētā, par ko KNAB izmeklēšanu joprojām turpina. Par spīti tam, nu viņš tiek oficiāli virzīts ieņemt departamenta direktora krēslu. Tam gan iebilst opozīcija.

Rīgas mērs Olafa Pulka pārmetumus gan noraida.

Atgādinām, ka KNAB lietu ierosināja, jo tam bija radušās aizdomas, ka apmaiņā pret labvēlīgiem lēmumiem pasažieru pārvadājumu jomā kāda departamenta amatpersona kā kukuli prasījusi regulārus maksājumus Saskaņai draudzīgajai arodbiedrībai LABA. Tobrīd Satiksmes departamenta direktora pienākumus pildīja Vitālijs Reinbahs, kas iepriekš bijis arī arodbiedrības LABA vadītājs.

Reinbaha vārds iepriekš izskanējis vēl kādā skaļā darījumā, kad vecie Rīgas satiksmes autobusi par uzpūstu cenu tika iznomāti Rēzeknes pašvaldībai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl