Par Nacionālās apvienības priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Raivis Dzintars

Gana pacilātā gaisotnē Gaismas pilī sestdien aizvadīts Nacionālās apvienības kongress. Nacionāļiem nav jau arī par ko īpaši skumt – reitingi rāda, ka popularitāte saglabājas. Un izmaiņas partijas vadībā arī šis kongress nenesa – atkārtoti par apvienības vadītāju iecelts Raivis Dzintars.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Andris Bērziņš
  • rusofobs

   rusofobs

   Bērziņ, tev par visu ir "pohuj". Vai tava galva ir galīgi tukša?
 • A.

  A.

  Agrāk biju par NA, bet nu,Dzintara kungs ir tik nepatīkams cilvēks, ka nu par šo partiju nevēlēšu nekad. Vienīgais, ko viņi dara-skaļi kliedz cik krievi ir slikti. Tajā pašā laikā, atbalsta mūsdienu genocīdu pret latviešiem, kas, cik es saprotu, ir saeimas dienas kārtībā-kā iznîcināt latviešu tautu!
  • krievu cūkas

   krievu cūkas

   Jūs nekas neesiet bijuši par NA, bet drīzāk par Pūķina krievnacismu.
 • Jantariks un Co

  Jantariks un Co

  Kāmēr lohi būs, kas par mums balsos, mēs turpināsim bļaut, ka krievi nāk, infantīli skatīties, kā tauta samazinās, tiek apkrāpta un apzagta ar OIKā, valstī plauks maksātnespējas kantora un valdības reiderisms un notiks citas foršas, manu kabatu arī, piesitošas ar naudu, lietas. Balsojiet par mums, lohi, tālāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!